Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ezeknek a filmeknek a címe?

Mi ezeknek a filmeknek a címe?

Figyelt kérdés

Az elsőt pár éve adták egy nyári estén, talán a TV2-n. Arról szól, hogy van valami hatalmas, évek óta tartó sivatagai futam, ahol ló és gazdája mérheti össze tudását az ellenféllel. Sokan elesnek, meghalnak, a főszereplő ló se bírja már, de gazdája szeretete és önfeláldozása megmenti, a végén pedig győznek - azt hiszem a legutolsó versenye volt a paripának.


2. Karácsonyi történet, egy mesecsatornán adták jó pár éve. A főszereplő egy nő, aki egy hatalmas áruház drogéria osztályán dolgozik eladóként. Az ünnepek közeledtével KÍVÁNSÁGLISTÁT ír, s csodák csodájára valóra válnak a leírt dolgok. Hamarosan pedig a szerelem is rátalál, mikor egy kisfiú (talán Timmynek hívják), parfümöt vásárol és a nő fizeti ki az áru egy részét, mert azt hiszi, hogy a fiú az édesanyjának veszi. Közben az édesanyja már halott és csak azért kell neki, hogy éjszakánként megszagolhassa az illatát és hogy vele maradjon. Az apja erről tudomást szerez és ellátogatnak a nőhöz - idővel beleszeret. A bökkenő csak az, hogy a srác apjának van egy szőke hajú, vásárlás mániában szenvedő nőcskéje, aki mindent megtesz, hogy eltávolítsa körükből az idegent.


2011. szept. 18. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
1. Hidalgo - A tűz óceánja (?)
2011. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A másodikat is tudom, de a címe egyelőre nem ugrik be. Ha rájövök, még írok.


(első voltam)

2011. szept. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. Karácsonyi kívánságok

Legalábbis tartalom-leírás alapján ez lehet, de nem sok képet találtam a filmből, így nem vagyok 100%-ig biztos benne.

(még keresgélek)

2011. szept. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

(L)

Mindkettő egyezik, utána néztem a Porton. ^^ Köszönöm, már régóta kerestem ezeket.

2011. szept. 18. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem. :)
2011. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!