Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Állítólag a Star Wars-nak a...

Állítólag a Star Wars-nak a filmre vitt 6 része mellett van még 3 befejező epizódja is (amit nem biztos, hogy megfilmesítenek). Ez csak George Lucas fejében létezik, vagy jelent meg belőle könyv is?

Figyelt kérdés
2008. márc. 12. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:

is-is.

A SW világát ugyan Lucas "álmodta meg", de a dolgok azóta kicsit megváltoztak. Többek között rengeteg könyv készült [link]


a SW idővonala gyakorlatilag meg van alkotva (így szépen magyarul) az "új remény" rész (SW IV.) elött több, mint 100000 évvel és utána vagy 25-tel.

[link]


hogy lesz-e belőle még film, azt meg talán csak jóisten tudja. :)

2008. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

de a SW alatt is csináltak mellék filmeket....


pl. Harc az Endor bolygón.

Ez egy családról szól akik lezuhannak a bolygóra,és egy kisfiút vesznek a szárnyaik alá a kisbocsok(nem jut eszem be a nevük...ewok?)

2008. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát azért a harc az endor bolygóért filmnek max annyi köze van az SW-hez, mint a hegylakó 2-nek az első részhez...
2008. márc. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, én is láttam azt a filmet.

De attól még a SW ""világában"" játszódik, csak éppen nem a skywalkerek ről és a harcukról szól a film...

2008. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt szó róla, hogy a Knights of the Old Republic (KOTOR) első részét is megfilmesítik, de aztán végül nem lett belőle semmi. Az meg ugye a 4. film előtt (a yavini csata előtt) majdnem 4000 évvel játszódik...
2008. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az ewokos részen kívül még van több mellékfilm is. Pl a Holiday special (a Kashyyykon, csubakka bolygóján játszódik) ezeket nem Lucas rendezte, és nem is túl jók. Wikipédián megtalálod az összes mellékfilmet.

Amúgy arról hogy az ep 6 után lenne új film (időrendileg) én is hallottam már. remélem lesz.

Egyébként ep 6 után dolgokról rengeteg érdekes könyv íródott. [link]

2010. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Filipó István válasza:
Eredetileg a film egy 9 részes minisorozatnak lett tervezve... aztán ez lett belőle... nagy vonalakban ez a lényeg... :)
2013. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem filmesítették meg, inkább leforgatták ezt a fostengert.
2021. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!