Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc sorozatod?...

Mi a kedvenc sorozatod? Ajánlanál nekem egyet?

Figyelt kérdés

Végére érek a "One Tree Hill"( Tuti Gimi) sorozatnak, és szeretnék valami klassz új sorit nézni. Van valami ötletetek, hogy mi legyen az? Ki, mit szeret? Hátha így könnyebben tudok dönteni. Leírom, amiket már láttam, mert ezek kilőve:

Gilmore girls(szívek szállodája),

Sex and the City,

24,

Gossip Girl(Pletykafészek),

Sistres and Brothers (Testvérek),

Grey's Anatomy,

Er,

Criminal Minds,

Desperate Housewife(született feleségek),

Dr.House.


2011. okt. 7. 20:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja, azt még elfelejtette, hogy a brazil, mexikói, török és hasonló sorik kilőve, mert nem jönnek be.
2011. okt. 7. 20:37
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Fiúk a klubból

Jóbarátok

Így jártam anyátokkal

Family guy

2011. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezekhez képest nagyon más, de a Misfits nagyon jó sorozat szerintem.
2011. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mentalista.
2011. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! Persze, ha valakinek van kedve és ötlete, akkor jöhet még-még- még:)


A Jóbarátokat láttam, férjem kedvence:), mindig az megy neki háttérzajnak, ha itthon dolgozik, így szinte kívülről fújom, de az egy jó sori. Nekem főleg az 5. évadtól tetszik.


A fiúk a klubból-ról sokat hallotam már. Ez milyen stílusú?


Family Guy az rajzfilm felnőtteknek, ha jól emlékszem.


Így jártam anyátokkal...elkezdtem, de valahogy vontatott volt, lehet, hogy csak több időt kéne neki adnom? Kb. 5 részt láttam.


Misfits-ről nem is hallottam, köszönöm a tippet.


A mentalistát is elkezdtem anno, mikor a tv-ben elkezdték, de...pár rész ereéig néztem, mert akkor már valahogy besokkaltam a "megölték és 45 perc alatt kiderítjük, ki is volt az" -szerű nyomozós soriktól. De már többektől hallottam, hogy ez több ennél, lehet, hogy érdemes lenne újrakezdenem. Hány évada van?

2011. okt. 7. 21:06
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem örök kedvencem A palota ékköve, A Silla királyság ékköve, A királyi ház titkai - mind szép, tanulságos drámák gyönyörű helyszínekkel. ÉS IGAZ TÖRTÉNETEK! Ezeken kívül elkezdtem még nézni feliratosan a Yi Sant, ami A királyi ház titkaiban szereplő főszereplőnek a dédunokájáról szól. (Nincs időm nézni, ahogy A szív útjait se). Ezeket tudom ajánlani.
2011. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mentalistának 3 évada van. Most megy (menne) RTL klubon a harmadik, de (gondolom) a vv miatt felfüggesztették. 9 rész ment le a 27-ből.
2011. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezek alapján biztos tetszene a Dirty Sexy Money, Parenthood és Six Feet Under.:) Főleg az utolsó nagyon nívós. Remélem segítettem!
2011. okt. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Született feleségek

Doktor House

Dexter

Dr. Csont

Glee-Sztárok leszünk!

Beverly Hills 90210

Odaát

Ezel

Lost*-* régi nagy kedvencem.

2011. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm szépen a sok szuper ötletet!


Tegnap már el is kedtem nézni a fiúk a klubból-t, 3 részt le is nyomtam, egész jó, tetszik. Köszönöm a tippet 20:37-es:).


11:35: neked is köszönöm a tanácsokat, az általad felsoroltak közül egyiket sem ismerem, de utána fogok olvasni.


15:10: ezeket sem ismerem, de felkeltetted azérdeklődésemet:)


17:58: hú, köszi Neked is, már utána is néztem az általad írottaknak, a Dexter és az Odaát egyből megtetszett, ezeket biztsan elkezdem majd, bele fogok nézni.

A lost nálam is nagy kedvenc volt!


Köszi mégegyszer Mindenkinek!

2011. okt. 8. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!