Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért ez a cime? A skorpio...

Miért ez a cime? A skorpio megeszi az ikreket reggelire!

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom mi ez, de szerintem arra utal, hogy a skorpió jegyű ember annyival áll az ikrek jegyű ember felett, természetbeli, viselkedésbeli dolgaival, hogy az ikrek nem rughat labdába mellette. Gondolom én. Amúgy én is ikrek vagyok.
2009. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Láttad a filmet? A házas férfifőszereplő megismerkedik egy nővel, aki mond neki valami ilyesfélét, hogy vigyázzon vele, ő skorpió, a férfi ikrek, és a skorpió megeszi az ikreket reggelire...
2009. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam hogy film de végsősoron ugyanazt írtam mint te, nem értem miért lettem lepontozva. Így segítsen az ember!!!!!
2009. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom miről van szó, de nekem azt jelenti, hogy a skorpió jegyű ember féltékenykedéseivel, birtoklási vágyával felemészti az ikrek energiáját
2010. márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
skorpió vagyok, volt ikrek barátnőm. érzelmi szempontból megettem reggelire, társasági szempontból megevett reggelire. szeretem az ikreket, tanulunk egymástól. csak nem illünk össze. egy skorpióval nehéz, viszont megéri, mert szép lelkünk van, érzünk; házsártosak vagyunk, de igazságosak(szerintem, ahogy én tapasztalom)
2010. szept. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ikrek lány vagyok, skorpió volt az előző barátom. Nem volt egyszerű vele, mivel mindketten féltünk a másiktól. Viszont ha ezeket a félelmeket mindkét jegy szülötte le tudja küzdeni, és bíznak egymásban, akkor nincs olyan, hogy az egyik megeszi a másikat reggelire:)) (egyébként annyiban igaz ez, hogy én gyengébb voltam érzelmileg, és ez érződött is, de ma már nem tudna tányérra tenni:D) Egyébként régebben erősen hittem az asztrológiában, de mostanában sok ellentmondásba ütközöm, főleg mióta pszichológiával is foglalkozom, ott tök mindegy, hogy milyen jegyű vagy, ha megvannak a démonaid... A skorpiónak engednie kell, hogy az ikrek törődhessenek velük, és fordítva. Szerintem a bizalom itt a kulcsszó, nem pedig a jegy:)
2010. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként rokonom ikrek, házastársa skorpió és eddig nagyon jól megvoltak egymással:D sőt:)
2010. szept. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez egy magyar film 1992-ből. Az ikrek férfit (Rudolf Péter)kikészíti egy Skorpió nő (Eszenyi Enikő).

Szerintem jó film, és a valóságban is így van. Skorpió vagyok, volt ikrek lányokkal akadásaim, de áhh... kikészítenek. Kíváncsiskodik, mikor elkezdek mesélni, akkor meg teljesen mással vág közbe. Sehogyse jöttünk ki. A skorpiók féltékenyek, az ikrek meg erre játszik. Esélytelen. Az ikrek fiúval is kivagyok nagyon, nem tudom őket megérteni. Anyám is ikrek, néha tud olyanokat kérdezni, másodpercek alatt a plafonon vagyok :D

Ha két jegyet kell megjelölni, amivel a skorpió ne találkozzunk, akkor az a vízöntő, meg az ikrek. :D

De... amúgy mindig vannak ellenpéldák, ugyanis nem csak a napjegy számít.... :P

2010. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!