Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta innen valaki már a...

Látta innen valaki már a Grave Encounters-t? 2011-es horror film. Vélemény róla?

Figyelt kérdés
Én személy szerint féltem rajta,szerintem nagyon jó film,igaz feliratosan van még csak.
2011. okt. 18. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, jó volt, kellemes szórakozás.
2011. okt. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem hogy olyan lesz mint a Paranormal A. ami nem jött be,de ez szerencsére tetszett.Éjszaka egyedül a barátnővel sötétben megnézve hát ja.:D
2011. okt. 18. 13:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én láttam de gagyi volt szerintem
2011. okt. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát ízlések és pofonok:)
2011. okt. 18. 16:39
 5/11 anonim válasza:
100%
Én láttam. Hasonló az Idegleléshez, meg a Paranormal Activityhez, már ha a kézikamerás megközelítést nézzük, de én ezeket a filmeket még nem láttam, így ez nekem teljesen új volt... és érdekes. Nekem összességében tetszett a film. Némelyik jelenetnél még frászt is kaptam kicsit. :P
2011. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát azzal hogy nem láttad az Ideglelést meg a Paranormal Activityt nem vesztettél semmit:)
2011. okt. 18. 20:53
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont hogy jobban tetszett a P.A. mint ez. Ez alatt egyszer ijedtem meg, mikor a nyelvet találta a padlón és felette volt a szellem. Nem azt mondom hogy rossz film, 10/8 pontos, de nekem akkor is a P. A. a favorit :)
2011. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem folyamatosan fejlődnek a kamerás filmek: az ideglelés egyáltalán nem tetszett (unalmas, vontatott stb.), a paranormal activity 1 és 2 már nem olyan rossz de még mindíg nem az igazi... viszont a grave encounters nekem nagyon bejött! Volt benne 1-2 gáz jelenet (pl amikor a kezek megjelennek a szobában), de ettől az 1, max 2 rsztől eltekintve egész jó! Mondjuk az ál-dokumentum filmek közül nekem egyenlőre a rec 1-2 marad a legjobb :D
2011. okt. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Majd azt is meg akarom nézni.Mármint a Rec-et:D Eddig azért nem akartam mert feliratos,de ha a Grave-et meg tudnam nézni akkor azt is:)
2011. okt. 21. 19:21
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Feliratosan? Én mind a kettőt szinkronosan néztem, de ahogy szeretnéd :D Amúgy ha szinkronosan akarod mégis akkor nézz szét a cinemastore.cc-n, ott fentvannak ;)
2011. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!