Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Forgalmazták-e valaha itthon...

Forgalmazták-e valaha itthon videokazettán a Disney féle Szépség és a Szörnyeteg című rajzfilmet vagy itthon csak az úgy nevezett Special Edition féle változat került forgalomba?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy megjelent-e itthon a mozis verzió? Mert ez idáig csak az úgy nevezett Special Edition féle verzióval találkoztam, ami plusz egy új jelenet és új dalt tartalmaz „Human Again”. És szeretném tudni, hogy nekünk magyaroknak, csak a gagyi SE verziót adták le vagy mi is láthattuk az eredeti mozi verziót. Mert szívesen beszerezném az eredeti kiadást is.
2011. okt. 24. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Én annak idején még a videótékából kölcsönöztem ki kazettán és emlékszem,hogy karácsonyokkor lehetett kapni műsoros kazettán is.

2011. okt. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem és ez a kölcsönözés a 90's évek elején volt? Csak, ne hogy összekeverjük az új kiadással. Mert ugye anno 2002-ben újra kiadták, én akkor vettem meg VHS-en, de addigra már, csak a Special Editon lehett kapni és sajnos a mai napig azt lehet megvenni mindenhol. Meg ugye azóta még egyszer kiadták 2010.októberében Blu-ray, DVD-re amire szintén az SE kiadás került (komolyan mondnom egy vicc amit a mai haza kiadók művelnek, anno VHS-en sokkal igényesebb kiadásokat kaptunk. Vissza is sírom azokat az időket...
2011. okt. 25. 01:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A 90-es évek elején még biztos nem lehetett kapni Mo-on.

A keresztlányomnak kiskorában megvolt az összes Disney mese videókazettán, mindig megkapta azt, ami éppen megjelent az üzletekben. De nem hiszem, hogy a 2002-es megjelenésű lett volna meg neki, mert 2002-ben ő 10 éves volt. Vagyis sokkal előtte meg lehetett már neki, mert 5-6-7 éves korában nézegetett Disney meséket. Tehát én úgy gondolom, inkább a 90-évek végén jelenhetett meg.

2011. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valamikor a '90-es évek közepén jártunk tékába, akkor két Disney VHS-t lehetett kölcsönözni, a Szépség és a Szörnyeteget és a Hamupipőkét.


Ami meg az én csőrömet nyomja, hogy sehol sem lehet megszerezni a Micimackót régi szinkronnal. Ahol Kanga Jani Ildikó.

2011. nov. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93-ban megjelent nálunk is, legalábbis is lehetett kölcsönözni. Sajna elég ritka, én is csak egy rossz minőségű másolt példányt tudtam csak megszerezni belőle :/
2021. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!