Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmek, amiket látnom kell...

Filmek, amiket látnom kell mielőtt meghalok: Melyek ezek? Amerikai lövöldözős, felrobbantom a világot és lelövök mindenkit egy AK-val, pókemberes-batmanes-hősös-maszlag, romantikus-szerelmeses és a többi baromság nem érdekel. Olyan filmek ami alapfil

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem a pókember mindhárom része nagyon jó...

Sorozatba nézd végig:Két pasi és egy kicsi,Így jártam anyátokkal,Jóbarátok,Rém rendes család,Southpark összes epizódja,stb

2011. nov. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ádám almái
2011. nov. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Jobaratok, igaz ez sorozat de ha jol akarodd magad erezni es sokat nevetni akkor ajanlom
2011. nov. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólókhoz, a Jóbarátok rohadt jó sorozat, nagyon vicces:)
2011. nov. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hat en a jobaratok egyik reszetol sem kaptam semmi pluszt, amit kesobb az eletemben esetleg hasznalni tudok. Szerintem a kerdezo magasabb roptu filmekre gondolt, mint a mediaszemetre amibe a legtobb soap beletartozik. Bar lehet h tevedek es tenyleg igenytelen szorakoztatasra vagyik.


Secret, Peaceful warrior, Celestine Prophecy, Conversations with God, What the bleed do we know, The Shift - Dr. Wayne Dyer


Ezek szamomra az alapfilmek, mert ezek kepesek megvaltoztatni egy embernek akar az egesz eletet, ahogyan a vilagot latja, ahogyan viszonyul embertarsaihoz.


Ha nem ilyesmire gondolsz alapfilm alatt, akkor bocs, tudom ajanlani a Faster-t Dwayne Johnsonnal vagy a Tron 2-t :)

2011. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de de alapfilmekre gondolok tv műsort egyáltalán nem szoktam nézni ezeknek van magyar szinkronjuk?
2011. nov. 15. 16:39
 7/13 anonim ***** válasza:
A Secret (Titok) megvan magyarul is. A tobbit sajnos nem tudom mert en mind angolul neztem. Szerintem a What the bleepmegvan magyar felirattal.
2011. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Harcosok klubja

A tökéletes trükk

Tudom, hogy szted marhaság, de a Batman nagyon jó film lett,

Alice csodaországban (a 2010-es)

Sweeney Todd

Charlie és a csokigyár

Gyűrűk Ura trilógia

Trópusi vihar

12 majom

és hát nagyon sok van, ha szeretnéd, még írok csak most nem tudom mit írjak még :D

2012. febr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Halalsoron, A remeny rabjai

A Titok az nagyon jo. Es meg van egy hasonlo: Elsd az eleted! Mindketto nagyon jo

2012. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
bocsi. Eld az eleted
2012. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!