Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romantikus, fiatalos anime?

Romantikus, fiatalos anime?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyet ismerek. De kéne még :)

Nem baj, ha van benne valami nem igazán reális dolog... De a fő téma a szerelem legyen. Iskolai élet, esetleg...


Kimi ni todoke

Kaichou Wa Mai-Sama

Marmalade Boy

Toradora!

Ai yori Aoshi

Suzumiya Haruhi

Kamisama Kazoku

stb...


Tehát csak az a kikötésem, hogy romantikus legyen és fiatalokról szóljon (20 év alatt)

Lehetnek akár 1-2 részesek is, vagy hosszabb sorozatok is... Csak legyen fent online, esetleg letölthető legyen. (felirat legyen hozzá)


Köszi! :)


2011. nov. 8. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lovely complex, paradise kiss, Itazura na kiss,(vampire knight, abban vannak vámpírok viszont naon romi), 22,23 évesekről pedig a Nana meg a méz és lóhere szól
2011. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi, jöhet még! :)


Tehát nekem ezek a mostani kedvenceim:


Kimi ni todoke

Kaichou wa Maid-sama

Special A

Lovely Complex

Toradora!



Lényeges az, is, hogy a vége boldog legyen :) Tehát nehogy ne jöjjenek össze, vagy ilyesmi!

2012. jan. 13. 21:29
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem tetszettek:

earl and fairy(ez nagyon nagyon aranyooos!)

Ouran high school host club (hát nem tudom mennyire számít ez összejövésnek..)

Fruit bascet (na mondjuk ez aranyos,de nem nagyon jönnek össze)

2012. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

(előző)

Éspersze a Romeo x Juliet ( bár tudod a végén mi lesz :'( )

2012. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Inu x Boku ss
2012. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Inu x Boku SS - Már láttem és nem rossz! ;)


Amúgy azóta amit még mindig szeretek az a 'Kimi ni todoke' (nagyon-nagyon-nagyon) a Kaichou wa Maid-sama, a Special A és a Lovely Complex. A többi meg sem maradt... :)

Most nézem a Hyouka-t (szerintem nem shoujo, de nagyon tetszik) és az Acchi Kocchi-t ami valami hihetetlenül aranyos. Nem is gondoltam volna, hogy egy új év ilyen jó új animéket hoz. :)

2012. máj. 22. 22:23
 7/11 A kérdező kommentje:
Uh, és láttam az Ouran high school host club-ot is, az is tetszett! :)
2012. máj. 22. 22:25
 8/11 anonim válasza:

Kamisama Hajimemashita

;) nem rég zárták le

2013. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi, bár már láttam. :)

Ezeket is:

Sukitte ii na yo

Tonari no kaibutsu-kun

Chuunibyou demo koi ga shitai!

Mindegyik tetszett. :)


Most nézem:

Tamako Market

Kotoura-san


Meg még párat... :)

2013. jan. 23. 18:02
 10/11 Kati Tibor ***** válasza:
Rosario to vampire elgé jó anime az egyik kedvencem :) van belőle első és máspdik évad nem tudom hogy csinálnak e belőle harmadik évadot is de nagyon remélem hogy igen mert nagyon jó egy anime mind a két évad 12 részes igazából a vége hátt elég jól lett kitalálva szerintem (amugy megjegyezném hogy ebbe azt animébe a romantika na meg az izléses poénok kaptak sok helyet :D)igazából mind a két résszbe összejönek :D én szerintem az egyik legjobb anime (persze a saját műfajába)amugy ebbe az animébe igaz hogy a romantika kapp inkább főszerepet de kb minden rész végén van egy harc ugy hogy akció-ban sincs hián főle a 2 évad vége felé :) és még valamit elfelejtettem ha rákeresné az anime 2 évadjára akkor ezt ird pl:Rosario to Vampire Capu2 a Capu2 a második évad :).Szerintem nagyon de nagyon de nagyon de nagyon jó anime nézd meg te is minimum egy megnézést megér :).Remélem tudtam segiteni :)
2013. júl. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!