Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történt Ainhoával és...

Hajdulidi kérdése:

Mi történt Ainhoával és Ulisesel a Bárka 2. évadjának a végén? Én spanyolul láttam, de nem nagyon értettem. A 13. részben már fel sem tüntek. Hol lehet megtalálni a karácsonyi epizódot? Állitólag lesz 3. évad.

Figyelt kérdés

2012. jan. 1. 15:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szijaa,hát jókérdés hogy mitörtént velük,reméllem hogy megmaradnak a sorozatban:) [link] itt lehet megnézni a karácsonyi epizódot,még én sem láttam de valamejik nap megnézem.Reméllem hogy Ainhoa és Ulises visszatérnek mert ők a kedvenceim.örülök hogy vanmég1 olyan ember akit érdekel h mi lesz velük :)Remélem segítettem:)
2012. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Az engem is érdekelne, hogy mi történt velük. Belenéztem a második évadba, persze ami spanyolul volt eredeti nyelven, de nem tűntek fel abban sem... Nagyon szeretem ezt a sorozatot én is és remélem összejöttek :-)
2012. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nemkell félni,a 14.rész után már benne lesznek:)
2012. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Annyi történt velük, hogy elszöktek együtt a másik orosz iskolahajóra, azt remélve, hogy ha szétválnak a többiektől akkor előbb megtalálják a szárazföldet. Eredetileg Ulises ment el, majd a hajón összetalálkozott Ainhova-val, és összeborultak, és örültek nagyon a fejüknek.
2012. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Aztán sejtelmesen mutatták még valaki árnyékát, hogy ott van az orosz hajón :D Egyébként nem tudja valaki, hogy mikor lesz 3. évad?
2012. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
a 3.évad szeptemberben lesz, addig is ki kell bírnunk.A karácsonyi rész végén volt előzetes, brutális lesz a 3.évad és nyugi a két gerle pár is benne van :)
2012. jún. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
dejóóó :) már nem tudom hány embert megkérdeztem, hogy mikorra várható 3. évad de még senki sem tudott választ adni :S köszönöm kedves utolsó! :D
2012. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ez a sori nekem is nagyon tetszik. Csak a kiváncsiságom... hát. Őszintén szólva kivi vagyok, hogy most mi is van? Tényleg csak kísérlet vagy valóban megszünt minden?
2012. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 junkaa válasza:
hát nem tom mikor lesz 3.évad de én sokkal jobban szeretem vilmáékat de nem tom miért
2012. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 adrex válasza:
mar szeptember van en nem birok tovabb varni valaki nem tudj a kb hanyadikara jelenik meg a sorozat 3.evada?
2012. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!