Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudom megnézni a yumeiro...

Hol tudom megnézni a yumeiro patissiere c. animét a neten vagy letölteni magyar felirattal?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy eddig se nagyon, de mostmár egyátalán nem adja ki a linket a sorozatra az indén csak angol felirattal vagy felirat nélkül. Nagyon meg szeretném nézni már. Ha valaki tudna megoldást a problámámra akkor kérem irjon. A legjpbb egy link lenne. 14/L
2012. jan. 11. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát mivel már viszonylag réginek számít, elég nehéz egyáltalán megtalálni bárhogy is.

Angol felirattal fent van nyaatorrents-en.

A magyarok általában nem fordítanak végig semmit, félbemarad, megunja, nincs ideje, stb, elég kialakulatlan még a dolog. Főleg, hogy (tudtommal) még nem adták le semelyik csatornán, tehát nem is ismert itt. :S

Esetleg német feliratot még találhatsz hozzá, ha az jobban megy. :D

De amilyen bonyolult a cselekmény meg egyáltalán mivel ez olyan 8éveseknek készült, nulla japán tudással, felirat nélkül is érthető. :D:D

Cakie granpriii~~~ caramelu desuuuu~~~ oyishi desuuuu~~~ kb ennyi az egész. :D

De ha megmondod milyen nyelven jó még, segítek megkeresni, hátha találunk valamit. ^^

2012. jan. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jaj köszi nagyon kedves vagy. mondjuk én imádom az animéket minen korosztály számára köszi mégegyszer h seitettél de megtaláltam az indavideon magyar felirattam már, de azérrt kösz
2012. jan. 21. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!