Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki tervezi, hogy megnézi a...

Ki tervezi, hogy megnézi a Titanic 3D-t?

Figyelt kérdés

A Titanic elsüllyedésének 100. évfordulója alkalmából James Cameron és csapata a 3D-be konvertált Titanic-ot újból moziba küldi áprilisban.


Miután gyakorlatilag mindenki látta a filmet, érdekelne, hogy Ti váltotok-e majd jegyet a 3D-változatra vagy soha többé ez a film? :)


2012. jan. 31. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én szívesen megnézném. Sokak szerint nyálas, rossz film, de én nagyon szeretem bámulni a gyönyörű ruhákat, hajakat, kalapokat és szereplőket:D
2012. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Vállalnám hát:D Napi szinten megtudnám nézni mert én személy szerint hányok az ilyenektől de ettől valamiért nem éppen.:DD
2012. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én imádom, és rengetegszer láttam,de nem tudom megunni ...szóval én biztos megnézem :D
2012. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű a válaszom:): Még szép! xD
2012. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fantasztikus film, és nem nyálas (inkább carpe diem színezete van). Mi biztos megnézzük!:)
2012. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudom,hogy hogy tudnak egy 15 éves filmet 3D-síteni? meg HD-ban leadni? leanimálják az egészet?
2012. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gordon Freeman ***** válasza:

Egyértelműen vagy IMax 3D-ben vagy sehogy.

De szerintem ha nem lesz rá jegy, akkor természtesen a westendben.


Alig várom, egyik kedvencem! :)

2012. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagyon jo volt 3D ben
2013. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!