Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehet az, hogy Palpatine...

Hogy lehet az, hogy Palpatine nem bukott le, hogy sith nagyúr?

Figyelt kérdés
És az egész Jedi-tanácsból senki sem sejtette? Pedig egy ekkora hatalmú Erőhasználót nem kellett volna megérezniük? Főként, hogy a Sith sötét nagyura? o.O
2012. febr. 2. 07:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Elqrta a forgatókönyvíró.
2012. febr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ecsém,jól elvagy maradva egy pár évvel.....
2012. febr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
A harmadik részben bukik le végleg, de korábban is sejtették.
2012. febr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

De elvileg meg kellett volna érezni.


Bár az is lehet, hogy a sith az erő sötét oldalának olyan mértékben a birtokában volt, hogy (most nem tudom másképp megfogalmazni, de) vissza tudta fogni.

Teljes mértékben uralkodott felette, a kívülállók számára így ez nem volt érzékelhető.

2012. febr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3-4-es köszönöm a válaszaitokat!


3: Igen...Windu mester mondta, amikor Anakin elmondta neki, hogy Palpatine Sith nagyúr, hogy akkor a legrosszabb sejtelmeik beigazolódnak...De nem tudták, hogy Palpatine az, csak azt, hogy vannak Sithek.. Gondolom Darth Maul óta. Hiszen mikor megjelent/ meghalt, akkor kikövetkeztették, hogy ő a tanítvány lehetett...


4: Erre gondoltam én is, de az a sok jedi...főként a tanácsban a nagy erejű jedik. Yoda, Windu, Ki-Adi-Mundi Yaddle, Plo Koon stb...ők sem kis erejű figurák, és, hogy ennyiüknek összesen nem tűnt fel ez érdekes. Ennyire igába tudta hajtani Sidious az Erő sötét oldalát, hogy ennyi jedi-és nem is gyenge képességű jedik- előtt megtarthassa az inkognitóját? ...Meglehet!

2012. febr. 2. 08:51
 6/12 A kérdező kommentje:
A másik számomra érdekes dolog, hogy Dooku-ról sem vágták le, hogy átállt a sötét oldalra. Pedig 70 évig szolgálta a jedi-rendet! Azért az ő turpisságának is fel kellett volna tűnni, nem? Leginkább Yodának, hiszen a mestere volt... Igaz ő is nagy erejű jedi volt, de hát ennyi a jedik közt töltött év alatt..o.O
2012. febr. 2. 09:05
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is vannak kérdéses pontok. Palpatine-t elvileg legyőzte Windu mester, és csak Anakin közbeavatkozásának köszönhető, hogy nem végezte ki. A sith nagyúr ereje és tudása itt elvileg megbukott.


Utána mégis Palpatine mondta Anakinnak, hogy legyen a követője és tanítványa. Anakin pedig mesterének hívta.

?

Most hogy is van ez?

2012. febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapkérdésre: Gondolom nem használta agyba-főbe az erőt, íyg nem érezhették meg és kevésbé volt esélyes, hogy lebukjon. Egyszerű kis népek a jedik Palpatine-hoz képest. Conan vs Kasparov :)

Bár lehet nem vagyok elég rajongó és félreértettem vagy nem vettem észre valamit.


Amikor Anakin megnyeste Windut és utána eltakarította Palpatine az útból akkor meg ha másért nem is, hát azért mindenképp mellé állt, mert ezzel a tettével már elvágta a visszavonulás utját. Nem hiszem, hogy a jedik megértették volna, hogy "bocsi, csak véletlen baleset volt" :)

Meg Palpatine megfogta. Azt hitte Anakin, hogy csak ő tudja megmenteni Padmet. Rég volt, no. Majd a nagyok jól megszakértik a témát itt :)

2012. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem tűnt úgy, hogy hagyta magát Palpatin Windu ellen, hogy döntéshelyzetbe állítsa Anakaint?
2012. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Valóban hagyhatta magát Windu ellen, mert miután Anakin levágja Windu kezét újból villámokat szór rá Palpatine, tehát nem fogyott el az ereje. Mert ugye mikor Windu visszaverte a villámokat azt mondta, hogy elfogy az ereje, alig van már valamicske ereje. Tehát nem fogyott el az ereje, szerintem simán legyőzhette volna Windut. Szerintem is csak azért hagyta magát, hogy átállítsa Anakint az ő oldalára...
2012. febr. 3. 06:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!