Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is Adam átment...

Szerintetek is Adam átment jigsaw próbáján és ezáltal ő lett Dr Gordon egyik segítője, és ez majd a nyolcadik részben ki is fog derülni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 20. 15:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Nos akkor kezdem .Fűrész1 elején Adam a fürdőkádban tér magához a lába beleakadt a dugó láncába és kihúzta azt a víz lefolyt a bilincs kulcsával együtt.A harmadik részből ugye kiderült hogy Amandának a keze benne volt a játékba ,ő rabolta el Adamet ő rakott bilincset a bal lábára és ő rakta be a kádba,Amandáról útólag kiderült hogy szabotálta a játékot"az ő játékában nem lehetett nyerni",ezért feltételezem azt hogy az ő keze volt benne mert (Jigsawnak többb esze volt anál hogy egy ilyen kockázati tényezővel ne számolna.A végén Dr Gordon lelőtte Adamet hogy a kislányát meg a feleségét ne öljék meg,Adam a lövésbe nem halt bele így ő túlélte volna a próbát mert az volt a feladata a játékban hogy maradjon életben,Dr Gordont pedig Zepnek kellett volna megölnie csak ugye Adam kicsinálta,ami előtt Gordon kimászik a folyosóra ezt mondta Adamnek:Én majd kerítek segítséget,sosem hazudnék neked.Majd Jigsaw A legtüben nem elég hálásak az életükért de maga az lesz mától fogva.A második rész végén ugye láthatjuk Adamet "holtan" csak éppen nem a bal hanem a jobb lába volt bilincsben,gondolom ez nem lehetett véletlen,a harmadik részben láthatjuk hogy Amanda megfojtja Adamet de ilyen filmnél mint a fűrész nem minden az aminek látszik:).Az első részben ugye Tapp nyomozót hasba lőtte Zep De a hulláját a következő részekben nem mutatták nem akadtak a nyomára Hová tűnt?A hetedik rész hát hol végződött Hát a jól megszokott helyen ahol idéző jelben minden kezdődött,Ott is mutatták "Adamet"a pólóján még egy árulkodó nyom volt ugye mondtam azt hogy Adamet vállon lőtték a pólóján viszont Tapp sérülésének nyomát lehetett látni.FŰRÉSZ7 végén kiderült Dr Gordon volt Jigsaw legfőbb segítője DeE Ki Dr gordon segítöje film végén 2 maszkos segítője volt szerintem az egyik biztosan Adam volt a másik akárki lehetett de arra is van egy tippem,Ki fotózott Jigsawnak szerintem már meg van a válasz.A filmcímmel kapcsolatban meg nagyon egyszerű a válasz a FŰRÉSZ történetében most egy új fejezet fog kezdődni.Várom a folytatást.
2012. márc. 20. 15:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a 2. részben láttam Adam hulláját, úgyhogy az nem kis baki lenne, ha most visszahoznák. Amúgy jól érveltél, csak ezen bukik meg.
2012. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, most olvastam el azt a részt, de szerintem az akkor is Adam hullája volt.:)
2012. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet benne valami.

Meg igen, árulkodó jel az, hogy sok részben Jigsaw fotókat rak ki az áldozatokról(pl a 4esben), szóval szerintem elképzelhető, hogy Adam még él. Várom én is a folytatást, remélem idén kijön

2012. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!