Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok közt! Juli és Attila...

Barátok közt! Juli és Attila szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Titeket érdekel h mi lesz a Juli-Attila kapcsolatból? Azért kérdezem mert énminden résznél izgultam hogy mi lesz! Nem is gondoljátok h mit csinálhattam amikor lefeküdtek végre, meg a korizás, az üzleti út. Szerintetek ez tényleg izgi vagy nem és csak én reagálom túl? Szerintetek mikor fog kiderülni ez az egész? : ) kõszi : D

2012. ápr. 2. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
k.rvára nem
2012. ápr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is izgis, utóbbi évek egyik legjobb fordulata... és Juli karaktere végre kapott egy kis izgalmat... eddig őt bírtam a legkevésbé elviselni: egyszerű anyaszerepben volt, pedig szerintem a legrosszabb fajta szülő... így már nem irritál csak egyedül Géza az egész sorozatban... na őt viszont kiírhatnák már végre...
2012. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
b@szki ne is mond.. már tö kvárom én is mindig a julis jelneteket:)))
2012. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig izgulok a Juli és Attillás jeleneteknél...Nekem már évek óta a Juli a kedvencem és végre ő is kapott valami izgalmasabb szerepet ami már nem csak a gyereknevelésből áll!!! Kíváncsi vagyok hogy mi fog még kisülni a kettőjük kapcsolatából...:D
2012. máj. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Gyűlölöm Julit, amiért ezt teszi Andrással! Nem elég, hogy felcsináltatta magát az előző férjével(Máté nem Andrásé)...András sajátjaként neveli a gyermekeit, eltartja és szereti őket, ez a büdi qurvincnak meg...áhh Remélem András összejon a vörös csajszival, Juli meg Attila pedig vérbajban pusztul el....
2012. máj. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Emiatt a szál miatt kezdtem el nézni a Barátok közt-öt. A legizgalmasabb szál az egész sorozatban. Nem tudjátok megmondani, hogy mikor jöttek össze úgy istenigazán? mert onnan visszanézném az RTLmost-ról.
2012. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem normális. Vérfertőzés. Juli és Berényi Ákos féltestvérek. Szóval a kedves Berényi Attila és Berényi András a bátyjuk (Berényi Zoltán) fiának a féltestvérével folytat viszonyt.


Amúgy meg valaki írta fentebb hogy Gézát már igazán kiírhatnák. Neeee! Ő az egyik legjobb, meg persze Miki :D

2020. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!