Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi annak a filmnek a címe,...

Mi annak a filmnek a címe, amiben egy gyereket az iskolaszünetre leküldenek a nagyszüleihez és ott beszélni tud az állatokkal meg valami tudományos versenyre benevez?

Figyelt kérdés

2004 karácsonyán láttam a TV-ben, valami amerikai film. Egy gyereket, úgy emlékszem Wiley a neve, leküldenek a szülei vidékre a nagyszüleihez az iskolaszünetre. Egy farmon élnek egy kisvárosban vagy faluban és van pár állatuk.


A gyereknek a kedvenc tantárgya a fizika és a falu tudományos versenyére benevez. A nagyszülők szerették volna látni a világot, de nincsen sok pénzük, ezért időnként valamilyen ország kultúrája stílusú vacsorát rendeznek pl. amikor a gyerek ott van, akkor Hawaii-t.


Egyik este a gyerek észreveszi, hogy tud beszélni a tanya állataival.


A faluban összejön valami csajjal.


A tudományos verseny közben valami lóverseny is tart és akar segíteni egy embernek azzal, hogy megbeszéli egy lóval, hogy egy másik ló érdekében bukja el a versenyt, de pont ilyenkor elveszíti az állatbeszéd-képességét.


Tudjátok melyik film ez?



2012. ápr. 15. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Nicsak ki mindenki beszél :)

Emlékeztem a filmre, de a címe nem jutott eszembe, de a név alapján rákerestem, így kidobta a google :)

2012. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. ápr. 16. 15:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!