Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb szerelmes anime?

Figyelt kérdés
Csak olyat mondjatok amiben van valami szerelem, valami mélyen érintő, valami olyat aminek megvan az a szerelmes atmoszférája. És jó lenne ha le is lenne szinkronizálva =)
2012. ápr. 17. 21:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ilyen nem nagyon van. A magyar szinkron a necces része. :) Amihez van felirat abból van jópár. animeaddicts-on keresgélj kategória szerint kedvedre valót esetleg!
2012. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

Magyar szinkronnal egy sincs szerintem, maximum a Lovely Complex. Viszont magyar felirattal van pár: School Days (ennek a vége kicsit durva), Clannad, Shuffle (a végefelé ebben is vannak durva dolgok)


Remélem segítettem valamennyit. :D

2012. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvencem a Kimi ni Todoke :D

Ami még nagyon szép, és szintén kedvenc még a Toradora!!, Kaichou wa Maid-sama, Bokura ga Ita és a Special A.

Ami szinkronos és romantikus a Lovely Complex és talán még ide beesik a Romeo x Juliet.

2012. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Clannad. Szerelmes, mélyen érintő... garantált több napos érzelmi hatás.

Szinkron van hozzá sok nyelven. :D MAgyarul nincs, de a magyar szinkron általában elrontja a hangulatot valahogy. :/ Felirat viszont van magyar, angol, német, nyilván óhéber is, ha azt szeretnéd.

2012. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Kimi ni todoke! :)

Egyszerűen csak imádom...


http://www.youtube.com/watch?v=dxd0pcaVEbo


Ehhez nincs szinkron... Magyarul ilyesmi a Lovely Complex (bár az nem ilyen szép és jó...szerintem)


És most fog jönni egy új anime, ami nekem felkeltette az érdeklődésemet: Hyouka.

http://www.youtube.com/watch?v=JIdIvJCTsIk

De ezt még nyilván nem tudom ajánlani... :)



Romantikus anime egyébként rengeteg van! Csak azok nem igazán szépek, hanem vidámak/viccesek. :)

2012. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szinkronosat nem tudok nagyon csak:

-Lovenly Complex

-Romeo x Juliet

-Nodame Cantabile

Feliratos:

-Kaichou wa maid sama

-Suzuka

-Kobato

Special A

Hanasakeru Seishounen

-Earl anf Fairy

-Oruan high School Host Club

-Zero no tsukaima

-Skip Beat

-Fruit Basket

2012. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kimi ni todoke és a Lovely Complex*-*♥
2012. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
én tudok egy animét ami csak 11 részes de sose láttam gyönyörűbbet az a címe, hogy: Anohana jah és eléggé sírós szerelmes dráma de nézdmeg mindenféleképpen érdemes. (egy 20 éves fiú)
2012. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
jah még van a toradora meg hmm mi is volt a címe ööö..hanasaku iroha aztán még van egy amikor a kislányt örökbefogadja egy fiatal srác az is elég gyönyörű anime nemjut eszembe a címe bocsi de a rajzolása valami kuurvaszép majdmég ha jut eszembe írok: dd sziaa
2012. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!