Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az amerikai rendezőknek/produc...

Az amerikai rendezőknek/producereknek miért kell kötelezően szerepeltetniük feketéket a filmjeikben?

Figyelt kérdés
Elő van írva valamilyen kisebbségi kvóta?

2012. ápr. 19. 18:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Tanuljátok meg, hogy a filmeknek a címeire hivatkozunk. Kismillió Django-nál illendő pontosan megmondani, főleg, hogy a Django Unchained-ben több kikacsintás volt az eredeti '66-os western remekműre.

#19-es Te pedig menj és ..... meg magad, hogy látatlanban leszarozol egy filmet, csak mert régi. Hány éves vagy, tizenkettő?

2013. jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

19-es vagyok. Láttam az 1966-os Django-t. Sz.ar. Nekem nem tetszik. És baz,d meg magad Te.

23 éves vagyok nem 12, és a véleményem, hogy az eredeti Django sz.ar még akkor is, ha Tarantinonak tetszett is.

2013. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
53%

Amerikában elég sok a fekete, szóval "kvóta" nélkül is jó eséllyel felbukkannak a filmekben.


De ha egy filmben pont nem lennének akkor a rasszizmus gyanújának elkerülése érdekében tesznek be legalább egyet.


Plusz mindenki szereti ha reprezentálva látja a saját fajtáját egy történetben, az ázsiainak jó látni egy ázsiait, a feketének meg egy feketét és így nagyobb az esélye, hogy pozitív véleménnyel lesznek a filmről.

2014. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
74%
A 66-os Django igen kiváló western.
2015. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Már várom a Hitlerről szóló filmet, ahol a fűhrert egy néger alakítja.
2023. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!