Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elena csak szerintem egy...

Elena csak szerintem egy rossz ribanc? :D

Figyelt kérdés
annyira irritáló, utálom, amit Stefannel és Damonnel csinál.. hányinger. egyiket sem érdemli meg:D

2012. ápr. 24. 19:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én még csak a második évad közepénél tartok de szerintem csak nem tud dönteni kettőjük között. Kábé úgy mint Katrihn ezernyolcszázvalamennyiben.
2012. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de jelenleg mindkettőnek az érzelmeivel játszadozik...reményt ad nekik, majd megy a másikhoz. szánalmas-.-
2012. ápr. 25. 19:40
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
szerintem nem az :D
2012. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
dehogynem.
2012. ápr. 28. 12:16
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát az egyikbe szerelmes, a másiknak meg ki nem bújna az ágyába? :D


De am az évad végén dönteni fog, és vagy Stefan vagy Damon el is megy a városból =/ Tuti Stefant fogja választani, pedig én Delena párti vagyok... :D

2012. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A végén Damonnal fog maradni, én úgy hallottam..

és én meg most pont Stefant szeretem jobban :D régen Damonos voltam, de amióta Stefan Klaussal volt, azóta ő a kedvenc na meg Klaus.


Amúgy kérdező, ebben van valami.. én tudnák választani kettőjük között. Stefanba szerelmes, de közbe meg szegény Damont is kínozza.

2012. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

az oké, hogy nehéz választani, de az nem megoldás hogy hülyíti mindkettőt. egyik nap Damonnel smárolgat, aztán Stefannek adja elő a nagy szerelmest-.- kiírhatnák a sorozatból..:D na jó, ez esélytelen.

amúgy nálam Klaus a kedvenc!:D

2012. ápr. 28. 14:27
 8/17 anonim ***** válasza:
Van benne valami.. Én már nagyon unom ezt a döntésképtelenséget, alig várom, hogy VÉGRE kitalálja, mit akar. Szerintem Damont kellene választania egyelőre(!), mert ha most Stefan mellett dönt, akkor elég unalmas lesz a sorozat hátralévő része. A végén szerintem Stefan mellett lesz a helye, de ki tudja, mi lesz még... Viszont ha egyikőjüket sem választja, akkor nagyon mérges leszek. Tudjuk, hogy az lenne a helyes, ha nem állna a testvérek közé, de fuuu...akkor felesleges lett volna ez az egész szenvedés több mint 2 évadon keresztül.
2012. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
egyetértek. én is úgy tudom, hogy Damon mellett fog kikötni most.. hát, kíváncsi leszek. nem tudom elképzelni őket egy boldog kis párkapcsolatban mondjuk..:D
2012. ápr. 30. 20:41
 10/17 anonim ***** válasza:
pfúúú én akkor tudtam volna felpofozni, amikor elmentek a jeremyért a 3. évadban, és megcsókolta a damont, aztán később meg elmondta neki, hogy csak nem tudta h mit akar-.- engem is nagyon idegesít... azthittem csak én vagyok így ezzel..:DD
2012. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!