Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok Harcában mi az az...

Trónok Harcában mi az az árnyéklény, amit a papnő szült a legutolsó rész végén?

Figyelt kérdés
Olvasta valaki könyvben?

2012. ápr. 25. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, olvasták sokan, de minek spoilerezzük az eseményeket? Várjad ki azt az 1-2 napot és megtudod. Valami árnyék/árny egyébként aki eléggé hasonlít apucira és elég komisz természet. De ez eddig is látszott rajta, nem? Mégis pontosan milyen választ várnál?
2012. ápr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értelmeset!:)
2012. ápr. 25. 13:25
 3/7 anonim válasza:
az pontosan egy árnyéklény, és huncut a szentem. bővebb válasszal csak spoilerezni lehetne :D
2012. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Lány vagy?

Csak mert általában azoknak nincs elég logikájuk már csak a filmekhez/sorozatokhoz sem.

Szerinted nem fog kiderülni a következő részben, vagy az évad során?

Minek akarod előre megtudni, nagyobbat üt, ha majd közben kiderül.

2012. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nah akk én lelövöm a poént! Aki nem kíváncsi a válaszra, az ne olvassa tovább!

SPOILER!

Megöli majd Renlyt, ennyi a jelentősége. Am Melisandre egyik trükkje a sok közül.

2012. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jah láttam azóta a folytatást. Reménykedtem benne, hogy valami antikrisztus megadémon lesz, de csak egy bérgyilkos szellem vagy mi!:(
2012. máj. 3. 00:19
 7/7 Unari ***** válasza:
Én meg azt nem bírom hogy ha valaki feltesz egy kérdést akkor miért kell kitérő válaszokat adni. Biztosan azért tesz fel mert érdekli, és számára ez egy csöppet sem ront az élményből ha megtud némi infót. Ez az ő kérdése ő oldala akit nem érdekel ne olvasson bele és ennyi.
2014. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!