Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Összejön a Felhők fölött...

Összejön a Felhők fölött három méterrel második részében Babi és Heche?

Figyelt kérdés
ez nagyon fontos kérdés, mert nagyon szeretem ezt a filmet *--* és június 22.én jön ki a második része, csak más cimmel. ( Tengo ganas de ti- Én akartam ezt ) És H találkozik egy másik lánnyal de utána babi is feltűnik. összefognak jönnni megint?? wáá:$$

2012. máj. 12. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Reméljük igen! Ennél többet más sem tud, mert még nem jelent meg. :-)
2012. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok ünneprontó lenni,de én nagyon sok helyen utánanéztem,mert engem is nagyon érdekel/t,hogy mi lesz a folytatásban,mert a kedvenc filmem lett,de úgy néz ki,hogy nem jönnek össze,sajnos!:( Spanyol hozzászólásokat olvastam,és lefordítottam,és ott azt írták,hogy a könyvben úgy van,hogy nem jönnek össze,mert Babi kb.olyan lett,mint az anyja(házsártos)és amúgy is éppen az esküvőjére készül.Lesz benne egy másik lány,a Gin,vele fog összejönni H,mert ő nagyon aranyos,és szeretik egymást!Ez van a könyvben,hogy a filmben mi lesz,azt nem tudni,de szerintem nem fogják megváltoztatni!:/ Kár.De ha többet tudok majd,akkor ha gondolod írhatok!:)

{De azért még van egy kis remény,hogy összejönnek,ne búsulj,ha meg nem,akkor sincs kizárva,hogy az a másik lány szimpibb lesz,majd mint Babi} Kiváncsi leszek!

Szép napot!

2012. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :DD
2012. máj. 20. 08:56
 4/9 anonim ***** válasza:
A könyvet meg lehet venni magyarul????
2012. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha ennyire szeretitek ti is ezt a filmet, akkor nézzétek az El Barco sorozatot,megvagyok szédülve érte!Ugyanez a pasi, szuper szerelmi szálak,Imádom!
2012. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is alig várom a második részt,de a második rész előzetesének a végén az van,hogy H motorral lehajt valamiről...ugye nem fog meghalni????
2012. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia, nem fognak összejönni, és nem, nem hal meg a végén H.
2012. jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

[link]

a csajnak látszólag nem tetszett és ahogy leírta nekem se jön be annyira.

2012. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
remélem hamar meglesz szinkronba is már kíváncsi vagyok rá!!!!kár hogy H és Babi nem jöttek össze:(de igazából az életbe is nagy ritka ha valmi úgy alakul hogy mind a 2 félnek jó legyen..........
2012. aug. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!