Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti szeretitek a török sorozato...

Ti szeretitek a török sorozatokat? Szerintetek jobbak mint a mexikói, latin amerikaiak? és ha igen, akkor szerintetek miért jobbak vagy rosszabbak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 19. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:

végülis nem rosszak, de általában szomorú vagy zagyva a végük Pl Ezelben meghaltak, Seherezádéban tök követhetetlen lett a vége (pedig maga a sori mindekettő szuper volt)

el lehet őket nézni, de latin, mexikói vagy amerikai soriknak vidámabb a végük:)

2012. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, alapból az egész mexikói sorozat boldogabb mint a török, mert pörgösebb:D mondjuk ha láttátok a marichuy árva angyalt, hát az életem eddigi legunalmasabb sorozata. és igen, tényleg mindig boldogabb a végük :) de a török, valahogy mindig jobban meghat. A seherezadeban egyszer sirtam is :'( várom a válaszokat :D
2012. máj. 19. 13:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Ezel speciel nagyon tetszett, pörgős, eseménydús, izgulós és a vége miatt egészen érdekes. Régebben szerettem a mexikói sorozatokat is. Paula és Paulina, Sonadoras, Esmeralda.
2012. máj. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen,szeretem.Számomra az Ezel visz mindent.
2012. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

szerintem is eddig a legjobb az ezel volt, az árva angyal meg..háát nagyon elrontották, a végén már csak vánszorgott h legalább az a nyamvadt 194 rész meglegyen

az ezel végén én is bőgtem:)

2012. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de talán jobb lett volna ha ezel és eysan nem hal meg
2012. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TijuMK ***** válasza:

Én szeretem a török sorozatokat de azért az tényleg kicsit furcsa hogy az Ezelben kb még az operatőr is meghalt a végére. Meg ezek a mély lelki eszmefuttatások is. Viszont a zenéje az mindent visz.

A mexikóiakban meg mindenki mindenkivel összeverekszik, összefekszik, megcsalja, becsapja stb.

Na a kérdésre válaszolva a török egy hajszállal jobb.

2012. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Természetesen jobbak az argentín szappanoperáknál. ahol mindig vki álterhes vak és tolószéles.

A török sorozatból én csak az EZEL-t néztem, és az a sorozat bölcsességeivel és fondorlataival annyira magávalragadott. hogy nem vagyok hajlandó már sorozatokat nézni, lentebb alacsonyodni tőle. de van még pár jó sorozat. náluk a média nagyon fejlett lett hírtlen több száz csatorna mind saját sorozattal, és vannak gyöngyszemek:pl szerintem az Ezel a legjobb.

2012. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!