Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van h2o (egy vízcsepp elég)...

Van h2o (egy vízcsepp elég) 4. évad?

Figyelt kérdés
És ha van akkor le van szinkronizálva? Ha meg csak feliratos az se baj de valaki tudna nekem linkelni egy oldalt ahol megnézhetem?
2012. máj. 27. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


3 van

2012. máj. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de én láttam az egyik oldalon h van és visszajön az emma és már megvan 30 rész
2012. máj. 27. 09:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Sem letöltőoldalakon nincs több három évadnál, sem olyan sorozatkezelő oldalakon, amik hiteles adatok alapján írnak ki dolgokat. A szereplők is a harmadik évad óta máshol dolgoznak, és állandó szereplőként oda köti őket szerződés. Ha lett volna negyedik évad, azt folytatták volna 2011-ben.
2012. máj. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mivel nem létezik, így szinkronja se lehet.


Az könnyen lehet, hogy ilyen rajongói oldalak terjesztettek valótlan dolgokat (még a sokak által kedvelt wikipedia-n is azt írják, hogy ősszel indul a negyedik évad), de ahogy előttem is írják, semmi hivatalos infó nincs arról, hogy folytatnák.

2012. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Van negyedik évad. Egy angol oldalon olvastam : [link]

És itt azt írják,hogy Cariba Hein( Rikki) is megerősítette ezt a Facebookon és a Twitteren is. Emma visszatér a 4. évadba. Immár 4-en lesznek Bella is benne lesz. Will is marad a sorozatba,de Lewis nem marad,mert forgatása lesz egy másik filmben. Állítólag az 5.évadon is gondolkoznak,de azt mondták,hogy ha a 4.évad nagy sikert hoz akkor elkezdik az 5.évadot is :D

2012. jún. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a baj, hogy a leírások szerint január 16.-án kezdődött volna a negyedik évad. Júniusban sincs még semmi, tehát ez a 10 hónapos cikk is olyan információkat közöl, amik nem hitelesek.


Aki esetleg nézte a The Secret Circle sorozatot, az láthatta, hogy az egyik főszereplő ott forgatott már, ahol szintén főszerepet kapott. És még egy harmadikban is játszik, ami kizárja hogy a jelenleg nem létező h2o forgatásaira is el tudott volna járni.

+ hivatalos sorozatokkal foglalkozó oldalon is a sorozat állapota cancel/ended, azaz kaszált/véget ért.

2012. jún. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mostmár van 4.évad

Azt hogy hollehet meg nézni azt nem tudom mert mi meg írtatunk és dvd-n néztünk meg sőt már a mékó sellők(mako mermaids)-ket is elkezdték forgatni.

Amugy a youtube-on található egy föcim ami ujj és látni hogy nem kamu mert olyan részletek vannak benne ami csak a 4-évadban.

2013. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


Nincs 4. évad, különben fel lenne sorolva. Valami mást nézhettél.

2013. márc. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Koczur Adrián ***** válasza:
NINCS Negyedik Évad!!!!! Akkor már elkezdték volna 2012,2013-ban! a Mako Mermaids-nak lesz 2.évadja, a YOUTUbE csak kamu,KAMU!
2014. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Cariba Heine (Rikki) szerepelni fog a Mako Mermaids 3.évadában!

Igaz nem állandó hanem vendég szereplőként.

Eleinte nem hittem, de miután a 3.évad trailer végén láttam a két szememmel, és elolvastam imdb-n is tuti, és várom mert ő egy olyan kedvenc színész nőm , hogy minden filmét látnom kell! :D

2016. márc. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!