Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legrosszabb Harry...

Melyik a legrosszabb Harry Potter film?

Figyelt kérdés
tom h nincs legrosszabb akk ink úgy kérdem h neked melyik nem tetszett annyira? FILMRE gondolok

2012. máj. 31. 14:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

hehe, helyes volt a hozzászólás, mert tényleg nincs olyan, hogy legrosszabb! :)


ami nekem a legkevésbé tetszett, az a 6., a Félvér Herceg volt. nem tudnám megmondani, hogy miért, de az valahogy nem nyerte el a tetszésemet... pedig elég könyvhű lett, de hát mégsem. :)

2012. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a hetedik. Abszolút nem jött be. A fél könyvet kihagyták mint a többiből és a vége is borzalmas lett.
2012. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
14%
A Harry Potter mint olyan kegyetlen rossz. Bocsásson meg nekem a világ, de én nem bírtam még az első részt sem végignézni. Nem is értem ezt az őrületet ekörül a bődületes ökörség körül. De lehet, hogy bennem van a hiba. Nem tudom.
2012. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A Főnix Rendje. Az egész olyan összecsapott. Mintha az egész egy "Umbridge videoklipp", ahogy osztja a hülyeséget
2012. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Az első 2 kivételével mindegyik nagyon rossz. A 7/2-nek már tényleg semmi köze nincs a könyvhöz.
2012. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekem az 5., 6., és a 7/2. nem tetszett.
2012. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
Hát a legutolsót nem láttam, és alapvetően egyik silm sem jó, de ha választani kell, a 4. Filmben kifejezetten utálom, és nálam könyvben is a leggyengébb. De az 5. is tényleg pocsék, hogy csak Umbridge vágókép a fél film. :/
2012. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a 6., és szó mi szó, a 7/2 befejezése valami irtózatos lett.
2012. jún. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Joola ***** válasza:
73%
Az összes! A legrosszabb, amit tehettek a könyvvel, hogy megfilmesítették. Most mindenki a film alapján szólja le ezt a csodálatos könyvsorozatot, amit hiba kihagyni. De hála a filmnek, sokan nem olvassák el, csak lesz@rozzák látatlanba.
2012. jún. 1. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
előzőmek: én mindegyik könyvet olvastam és tom h igazad van csak azok marha jók csak azt nem akartam feltenni h "melyik könyv tetszett a legjobban" mert abból már van vagy 80 kérdés. így hát most a filmre vagyok kíváncsi mert olyan kérdést még nem nagyon láttam :)
2012. jún. 1. 06:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!