Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van film a Csk Atlantiszról?

Ern.János kérdése:

Van film a Csk Atlantiszról?

Figyelt kérdés
Haverom szerint a sorozat végén ugye Atlantisszal leszállnak a Földön. Ez az utolsó rész. De szerinte van egy film ami ezekről az "időkről" szól mikor Atlantisz a földön van. Szerintem nincs ilyen film de ha tévednék és lenne akkor kérlek egy linket küldjetek köszi.

2012. jún. 2. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Még sosem hallottam róla. Volt hír, hogy csinálnak majd egy harmadik filmet az Igazság Ládája és a Folytonosság stílusában, de úgy tudom bele sem kezdtek.
2012. jún. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csk fan vagyok de nem tudok róla ..

amikről tudok, hogy van :

-maga az eredeti Csillagkapu film amiből a sorozat lett 1990-es évek elején játszódik a földön mikor először indítják be a kaput Daniel Jackson segítségével

- van ugye a Csillagkapu sorozat 10 évados

-van az Atlantis 5 évados

-van a Csillagkapu Universe ami egy távoli őshajón játszódik oda indul expedicíó 1 évados -lehet lesz folytatása

-és van még egy Csillagkapus film aminek a címe nem jut az eszembe, de az nem Atlantisról szól

Szóval tudtommal nincs ilyen film ami ezekről az időkről szólna mikor Atlantisz a földön van. Ha olyan okos a haverod mondja meg mi a címe..

2012. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infót de egyébként ő se tudja azért mondta hogy kérdezzem meg KÖSZI
2012. jún. 3. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Akartak egy CSK:A filmet is, hogy bezárják azt, elv azzal lezárták volna a lidérces harcokat is, de nem készült el, bele se kezdtek. Amúgy a CSK:U 2 évados lett, és azt se folytatják már, pedig ahhoz is volt terv. Most (sajnos) úgy néz ki, jó időre jegelik a csillagkapus terveket. Főleg pénzhiány az oka, meg hogy szerintük (szerintem ez hülyeség...) már nincs erre igény.

2012. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!