Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legjobb 2012-es filmek?

Legjobb 2012-es filmek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bosszúállók
2012. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést majd tedd fel december végén.
2012. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, választásod volt, vagy kötözködsz, vagy saját kútfőből kibővíted a kérdést egy "eddig" szócskával és ne sértődj meg, ha azt mondom, hogy rosszul döntöttèl:)
2012. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na lebuktam, szeretek kötözködni. :D De csak azért, mert eddig még egyik film sem tetszett az idei felhozatalból.
2012. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Naja ebben is van valami, a filmgyártás is futószallagra került, minél több legyen a minőség nem számít :S


Am olykor én is szeretek vitatkozni, kötözködni is néha, de nem ebben a kategóriában, itt a TOP lista elsőségre hajtok most :DD

2012. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A Django Unchained lesz az év legjobb filmje. (Quentin Tarantino rendezte, ezért mondom)
2012. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva a legnagyobb reményt jelenleg A sötét lovag - Felemelkedéshez fűzöm.
2012. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én meg Prometheus párti vagyok. Hát szerencsére hamarosan kiderül kinek lesz igaza. :)
2012. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Prometheus-ra én is kíváncsi vagyok. Ha már félig olyan jó lesz, mint a Nyolcadik utas a halál, én már elégedett leszek.
2012. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ChrisM ***** válasza:

Prometheus kilőve, mert az ostoba volt.

A Bosszúállók egész jól sikerült.

A legjobb a Batman lesz, az tuti.

2012. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!