Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók 3. évad záró...

Vámpírnaplók 3. évad záró rész. Tyler életben maradt?

Figyelt kérdés

mi volt az a testcsere bűbáj amiről Bonnie és Tayler beszélgettek?

és miért nem haltak meg damon-ék, ha meghalt klaus

ezt nem nagyon értettem


és új kérdés, de nem katherina változtatta át a fiúkat annak idején? nem azt kellett vna kideríteniük, hogy őt kiváltoztatta?


2012. jún. 8. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
úgy emlékszem klaus nem halt mg, hanem ő került tyler testébe. nem??
2012. jún. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de akkor klaus "igazi testel" már sosem lesz? :((
2012. jún. 8. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy Klaus teste nem égett el teljesen, azt senki nem látta, úgyhogy valószínűleg még visszakaphatja :) Tyler igazából nem tom most hol van, én úgy gondolom, hogy Klaus megszállta a testét, vagy ilyesmi, mint Rick-nél. Damon-ék Klaus vérvonalából származnak, az egyik részben mutatták, hogy aki Katherine-t átváltoztatta, őt leszúrták. Asszem Col volt, de nem biztos.
2012. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tyler életben maradt csak nem uralja a testét, mert egy bűbáj segítségével Klaus van a testében és ő irányít. Klaus teste úgy tűnik, hogy megsemmisült, de olvastam egy interjút a sorozat írójával amiben azt nyilatkozta, hogy Klaus teste még visszatérhet ezen kívül megerősítette, hogy a fiúk Klaus vérvonalából származnak. Nekem csak az maradt kérdés a végén, hogy Elena kinek a vérét kapta meg? Mert a doki vett vért Damon-től is, de ez semmit sem jelent.
2012. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tyler nem halt meg. Klaus megszállta a testét, mint a 2. évadban Alaricét, vagy, mint Esther Rebekah-ét. A sorozat egyik írója azt nyilatkozta, hogy Klaus teste nem biztos, hogy teljesen elégett, tehát találkozhatunk még az "eredeti" Klausszal. Damonék azért nem haltak meg, mivel Klaus se halt meg (mert ugyebár Tyler testében van).

Igen, Katherine változtatta át Damont és Stefant. Katherine-t viszont Rose változtatta át, ahogy azt a 2. évad 9. részéből megtudtuk (maga Katherine mesélte el Elenának, mikor be volt zárva a barlangba). A 3. évad 19. részében Elena és Damon elmennek Denverbe, hogy megkérjék Jeremy-t, hogy beszéljen a szellem Rose-zal, hogy megtudják, hogy őt ki változtatta át. Rose elmondja nekik, hogy egy Mary Porter nevű vámpír változtatta át. Damonék ezután felkeresik Mary Portert, de addigra már őt megölte Kol, hogy ne tudják kideríteni, hogy kitől származik a vérvonaluk. A 3. évad 21. részében Klaus azt mondja a fiúknak, hogy az ő vérvonalába tartoznak és az évadzáró részben Elijah és Rebekah is ezt mondja. Jelenleg ennyit lehet tudni.

2012. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kicsit utána olvasgattam

biztos h Klaus-étől származnak

nyilatkozta a producer nő


[link]


ha estelek vki érdekel ezen az oldalon nézelődhet

csak spolier-t tartalmaz szinte úgyhogy aki nem szereti kerülje :)

2012. jún. 11. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!