Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem lenne kedvetek itt Magyaro...

Nem lenne kedvetek itt Magyarországon olyasmi sorozatot csinálni mint a skins? Akár magyar skins-t. Ha ien, mégis hogyan? :D tudom érdekes kérdés, de nagyon tetszik a sorozat és alkalmasnak találom magam egy szerep eljátszására benne.

Figyelt kérdés
Ha valaki ugyanígy gondolja és mondjuk 16 és 20 év közötti, az írhat privátba is.:)

2012. jún. 20. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:

20-on felül vagyok, de szerintem is lenne nézettsége idehaza egy hasonló sorozatnak, szóval jó ötletnek tartom. A fiatalok tutira megnéznék, és szerintem az idősebbek is a nosztalgia miatt.

Viszont a megvalósítás az már más. Ebben az országban, ahol olyan pocsék sorozatokra adnak pénzeket mint a jáksó-féle marslakók (igen néztem belőle pár részt), nem hiszem hogy egy ifjúsági sorozatnak adnának esélyt.

De ha tényleg megvalósíthatónak tartod akkor ne add fel. Kell egy jó forgatókönyv, aztán egy producer. Aztán onnantól beindulna a szekér.

2012. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát úgy gondoltam ahogy a skinst is, fiatalok írják, és játszák. Csakhát igen, Magyarország műsorai enyhén primitívek..:/
2012. jún. 22. 02:13
 3/8 anonim ***** válasza:
én tuti nézném!!!!!
2012. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 pom.pom válasza:
én tuti akarnék benne szerepelni :)
2012. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én is szívesen szerepelnék benne,mivel imádom a sorozatot és fantáziát is látok benne:)
2012. nov. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Írjatok teljes nevet privátba, felveszlek titeket facebookon, és toborzom a népet:D
2013. jan. 14. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Lett ebbol valami?:)
2016. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tényleg engem is nagyon nagyon érdekelne hogy mi lett belőle
2022. jan. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!