Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen régi, romantikus...

Milyen régi, romantikus shoujo animék vannak?

Figyelt kérdés

Valami olyasmi stílusút szeretnék, mint a 'Mimi wo Sumaseba' (Whisper of the heart, A könyvek hercege). Abban nagyon tetszett a szerelmi szál. :) De valahogy ez sem az igazi...

Szóval ilyesmi stílusú, régebbi animét keresnék az első szerelemről. (nem történelmit).

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Nem baj ha nem láttátok a filmet, mert az számomra nem tökéletes (vagyis nem pont olyat keresek), de szerintem a képek eléggé sokatmondóak.

Mostanában valahogy rákattantam az ártatlan, romantikus, tinikről szóló animékre. :) Újabbakat már rengeteget láttam, de azokat már unom, és valahogy ezeknek a régieknek jobb a hangulatuk. Újak közül a Kimi ni todoke a kedvencem.


Szóval ismer valaki egy reális, ártatlan és romantikus shoujo anime filmet vagy sorozatot?

Előre is köszi a válaszokat! :)



2012. júl. 9. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Ohh, a mimi wo sumaseba naaaaaagy kedvencem. :) De senki nem ismeri kb. :(

Hááááát, mi számít réginek? :D

Byousoku 5 Centimeter? Nem régi, ellenben piszok rövid, de sztem tetszene.

Lovely Complex? Bár lényegében új, viszont sokaknak minden régi, ami fél éve ment, nem tudom milyen típus vagy. :D Bokura ga ita hasonló.

Ha a mahou shoujo sem taszít, akkor Tokyo mew mew, vannak benne aranyos kis szerelmi jelenetek, kicsit ugyan bárgyú is. :D

Coquelicot Saka kara? Bevallom, ezt még én sem láttam, de ígéretesnek tűnik, ha lesz időm meg is nézem.

Remélem van még köztük, amit nem láttál, és nézésre érdemes (szerintem mindegyik az)! :)

2012. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi a választ! :)

Nem fejtettem ki rendesen, de a régi nálam olyan 80-as, 90-es évekre értetendő. :) Vagy legalább a stílusa legyen olyasmi...


Sajnos szinte már mindet láttam az említetteid közül, és így már látszik, hogy azok a szememben nem is régiek. :)


Viszont amit utoljára írtál, azt még nem láttam, de nekem is tetszik! :) Nagyon-nagyon szépen köszönöm, biztosan utána nézek! :)

2012. júl. 9. 23:07
 3/9 A kérdező kommentje:

Közben megnéztem azt a filmet... És nekem nem tetszett. :)

De azért köszi az ötletet. :) Igazából a végét már sok helyen eltekertem. Ez nem egy romantikus anime. :(

/SPOILER!/ testvérekről szól /SPOILER!/

2012. júl. 10. 00:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Marmalade boy még nem láttam, de sokan írták h jó

Sailor Moon ezt se láttam, de sokak kedvence

Fushigi Yuugi ebbe sok minden van vicces is szerelmes is

Hana yori dango Egyik kedvencem

Kareshi Kanojo No Jijou est se láttam, de állítólag jó majd megnézem

Ayashi no ceres nekem ez tetszett mondjuk 2000-es

2012. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát majd kiderül. :D Majd este megnézem, mert csak most jött le. xD

Hát régi és beszerezhető még a Candy, candy, bár abban is több a dráma, mint a szerelem bizonyos okokból, viszont alapvetően élvezhető. :) És van benne egy jó adag szűzies ártatlanság. De gondolom ismered, hacsak nem 15 éves vagy, vagy fiatalabb. :D

Ajj, de bosszant, hogy régen nem listáztam, tuti láttam még egy-két ilyet, de most egy se jut eszembe. :D De agyalok, hátha beugrik valami (ami úgyse beszerezhető persze, mert régi, de hátha XD)

2012. júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

2006 anime

The Girl Who Leapt Through Time

(Toki o Kakeru Shōjo)

Nem tudom ismered-e?Tegnap néztem meg! szerelmi szál az van benne :D

Kicsit bonyolultnak tűnhet a film,és a vége......az legyen meglepetés :D

2012. júl. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5

Azóta sem írtad meg... Hogy tetszett? :D


#6

Köszi az ötletet! :) Ismerem, de még nem láttam, csak a feléig, mert valami megszakított azt hiszem... :/ Nem régi, de azért majd megnézem, mert az első fele nem volt rossz. :)

2012. júl. 19. 15:03
 8/9 anonim ***** válasza:
A könyvek hercegét hol lehet megnézni?
2013. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hakushaku to yousei. Nekem nagy kedvenc imádom a rajzolását és a történetét is csak egy baj van. Hogy nagyon rövid és olyan befejezetlen lett a vége. De én így is nagyon szeretem :) Maga az anime 2008-as , de a történet a 19. században játszódik. Ja és mellesleg egy fantasy anime. Tündérek vannak benne, de nekem ettől csak még izgalmasabb lett :)
2017. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!