Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nincs túlértékelve a Bosszúáll...

Nincs túlértékelve a Bosszúállók cimű film?

Figyelt kérdés
Minden idők 3. legjobb filmjének osztályozzák a Filmkatalógus látogatói.

2012. júl. 12. 06:23
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
de! egy darab fos!
2012. júl. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Helo!


A Bosszuallok egy nagyon jol sikerült film, ami egy hosszu folyamat betetözese volt. Nem volt meg olyan film, ami hasonlo modon kötött volna össze filmeket, amik sajat labukon alltak. Ezt is irju ka szamlajara.


Viszont, amit irtal, az egy teljes mertekben szubjektiv dolog. Se az IMDB-t, se a hasonlokat nem kell komolyan venni, viszont kiindulopontnak jok. De egy olyan oldal, ahol csak magyarok szavaznak, föleg nem adhat az ilyen kerdesben elfogadhato "valaszt" - meg mondjuk a Kritikustomeg se, ami eleg komoly oldal a temaban. Es pont a Filmkatalogusrol van szo... - ez a maganvelemenyem bocs, de nem tudom kcsit se komolyan venni annak a site-nak a latogatoit.


Minden idök egyik legjobb kepregenyadaptaciojanak mondhato, valamint 2012 egyik legjobb filmjenek, de a vilag legjobbjai közt emlegetni haaat... ettöl függetlenül mindenkinek a maganügye, biztos sokak szamara a N1 film. De annyi biztos, hogy nem rossz :).


Bocs, hogy ennyit irtam, reggel is sokat dumalok :D. Remelem hasznaltam valamennyit, tovabbi szep napot! :)

2012. júl. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
2012. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt mindenkinek magánügye eldönteni, de szerintem nincs. Mondjuk minden idők 3. legjobb filmje? Hát... azt nem tudom. Az én top5-ömben biztos benne van. Őszintén, nem olvastam a képregényt, egyiket sem. Soha nem is szerettem ezeket a "mentsük meg a világot" típusú filmeket, de mivel játszik benne néhány kedvenc színészem, gondoltam megnézem. És őszintén szólva, nagyon tetszett. Persze néhány dolgot nem értettem, ezért megnéztem utána az összes, a Bosszúállókhoz kapcsolódó, azt előkészítő Marvel filmet. És láss csodát, azok is tetszettek, ráadásul az előzményeket tudva, méginkább beleszerettem a filmbe. A válaszom tehát az, hogy nem, az én ízlésem szerint egyáltalán nincs túlértékelve.
2012. júl. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Izgalmas, vicces, szórakoztató film. De semmi extra. Érdemes volt megnézni moziban, biztos megnézem még párszor otthon is, de azért nem egy "örök értékű" darab. Nem hiszem, hogy 20-30-50 év múlva is erről a filmről fogunk mesélni.
2012. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!