Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek tetszik rajtam kívül az...

Kinek tetszik rajtam kívül az amerikai pite 4- a zenetáborban c. film?

Figyelt kérdés
én nagyon bírtam Matt Stifler szövegét, és szereplését, meg a kottafej csaj, Elyse is nagyon csinos, aranyos... jó történet, bár már nem az eredeti szereplőkkel, de szerintem nagyon jó lett... valakinek még?

2012. aug. 8. 15:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
nekem is bejött még annó mikor láttam :) bár én az előző részekből max 1-et láttam vagy még annyit se
2012. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Nekem pont a 4-es meg a szerelem konyve (aszem az a 7-es) nem tetszettek...
2012. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
a 7-es tényleg sz*r lett, meg szerintem a 4 utániak szinte mind, kivétel a találkozó, mert mégiscsak az eredeti szereplők :D
2012. aug. 9. 14:41
 4/34 anonim ***** válasza:
Épp ma néztem meg újból,mindegyik Amerikai Pite nagyon jó,de nekem ez a kedvencem,nagyon jó a történet,de a régiek azok is nagyon jók!Csak kicsit fura nekem ez a Stifler család!Nem értem,akkor most Matt az,aki az első részben együtt nézte a videót Stiflerrel,amikor Jim táncolt Nadianak!? :D
2012. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
igen az... de teljesen új szereplő van a 4.-ikben... nem is csak azért, mert a srác nem lenne elég koros, a filmhez, hanem azért is, mert az új Matt nagyon hasonlít Steve Stiflerre :D
2012. aug. 11. 01:15
 6/34 anonim ***** válasza:
Persze,hogy hasonlít,hát az öccse :D,akkor jól mondtam :D szerintem Matt nagyobb arc mint Steve,alias igazi Stifler!:DSzerinted?
2012. aug. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
őszintén szólva, ő lett a példaképem :D egyénként nem úgy értettem, hogy a filmben hasonlít, hanem a két szereplő, aki steve-t, és aki matt-et játsza, azok hasonlítanak :D
2012. aug. 11. 02:52
 8/34 A kérdező kommentje:
sokkal nagyobb arc :D kár, hogy nem készítenek még egy filmet, a band camp főszereplőivel :D hülye dolog, de "szerelmes" lettem elyse-be... nem csak a külseje, hanem a viselkedése is megtetszett... jó lenne kifogni egy olyan csajt :D MATT STIFLER 4EVER! :D
2012. aug. 11. 02:54
 9/34 A kérdező kommentje:
egyébként azért írtam új Matt-et, mert nem jutott eszembe a szereplő igazi neve, és hát végül is új srác játszotta, a szememben új a szerep is :D
2012. aug. 11. 03:03
 10/34 anonim ***** válasza:
Látom beleélted magad a filmbe,hidd el nekem is csinos a lány,de gondolj bele,ez csak egy film,ami meg van rendezve,aki játsza Mattet(Ted) lehet valójában egy kedves srác!Ám én is beleéltem magam a filmbe,szóval..... :D Remélem lesz még egy ilyen Amerikai Pite Mattel!:D
2012. aug. 11. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!