Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok horror és/vagy...

Tudnátok horror és/vagy misztikus filmeket ajánlani úgymond 'fokozatos' sorrendben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom,hogy kicsit furcsán hangzik a kérdés,de azt szeretném kérni,hogy ajánlanátok nekem ilyen típusú filmeket,ami misztikus/thriller/horror kategóriába tartozik?

De a tényeg az lenne,mivel elég kezdő vagyok,nem szeretném extrém durvákkal kezdeni,szóval légyszi ilyen fokozatos sorrendben ajánljatok:pl.gyenge,durvább,extra durva...stb.

És még valami:a Silent Hill mennyire számít durvának?

Köszi előre is a segítséget!


2012. aug. 14. 08:32
 1/6 A kérdező kommentje:

Inkább ilyen szellemes-misztikus érdekelne,horror kevésbé

:)

2012. aug. 14. 08:33
 2/6 Turbo0111 ***** válasza:

Insidious

Átok 1,2,3

Árnykép

The Caller

A túlvilág szülötte


nekem ezek tetszettek a legjobban nézz mindegyikről egy előzetest és döntsd el ,hogy neked melyik a durvább :)

Van benne 2 feliratos is remélem nem baj

2012. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egyet ajánlok, nálam thriller kategóriában ez volt a nyerő: Az árva. Családfilmnek indul aztán hatalmas csattanója van! Nagyon jó thiller film. Érdemes megnézni.
2012. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi,ment a zöldecske :)

Az árvát épp ma néztem meg,tényleg durva...

2012. aug. 14. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Silent Hillen én bealudtam.


Ami nekem tetszett: Hatodik érzék, Rose Red (máig a takaró alól, szívroham közelben nézem), Kör (nekem ez sem vészes, inkább elvont), Halálos kitérő, Ház a Kísértet-hegyen (kislányként láttam, nem egy extra amúgy).

2012. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kísértetjárás Connecticutben.
2012. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!