Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Tudnátok horror és/vagy misztikus filmeket ajánlani úgymond 'fokozatos' sorrendben? (többi lent)

Tudom,hogy kicsit furcsán hangzik a kérdés,de azt szeretném kérni,hogy ajánlanátok nekem ilyen típusú filmeket,ami misztikus/thriller/horror kategóriába tartozik?

De a tényeg az lenne,mivel elég kezdő vagyok,nem szeretném extrém durvákkal kezdeni,szóval légyszi ilyen fokozatos sorrendben ajánljatok:pl.gyenge,durvább,extra durva...stb.

És még valami:a Silent Hill mennyire számít durvának?

Köszi előre is a segítséget!

2012. aug. 14. 08:32  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Inkább ilyen szellemes-misztikus érdekelne,horror kevésbé

:)

# 1/6Időpont 2012. aug. 14. 08:33 Privát üzenet
Turbo0111 nevű felhasználó válasza:

Insidious

Átok 1,2,3

Árnykép

The Caller

A túlvilág szülötte

nekem ezek tetszettek a legjobban nézz mindegyikről egy előzetest és döntsd el ,hogy neked melyik a durvább :)

Van benne 2 feliratos is remélem nem baj

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2012. aug. 14. 13:00 Privát üzenet
Én egyet ajánlok, nálam thriller kategóriában ez volt a nyerő: Az árva. Családfilmnek indul aztán hatalmas csattanója van! Nagyon jó thiller film. Érdemes megnézni.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2012. aug. 14. 19:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi,ment a zöldecske :)

Az árvát épp ma néztem meg,tényleg durva...

# 4/6Időpont 2012. aug. 14. 20:32 Privát üzenet

Silent Hillen én bealudtam.

Ami nekem tetszett: Hatodik érzék, Rose Red (máig a takaró alól, szívroham közelben nézem), Kör (nekem ez sem vészes, inkább elvont), Halálos kitérő, Ház a Kísértet-hegyen (kislányként láttam, nem egy extra amúgy).

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2012. aug. 16. 19:36 Privát üzenet
Kísértetjárás Connecticutben.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2012. aug. 16. 19:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik filmben változik át pingvinné egy médium (? ) a túlvilágon (? ) miközben az épületben egy ember démonná változik és szarvai nőnek?
Erdős, misztikus (nem horror) filmeket tudnátok ajánlani?
Mondana valaki jó sorozatokat?
Nagyon félelmetes, főleg szellemes, misztikus horrorfilmet tudnátok ajánlani?
Ajánlanátok nekem filmeket? (többi lent)
Melyik film lehet?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!