Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a Másik Boleyn lány...

Aki látta a Másik Boleyn lány című filmet, válaszolna egy kérdésemre? Valamit nem értek!

Figyelt kérdés

Szóval tegnap néztem a filmet. Anna volt a barna hajú (Natalie Portman) Mária pedig a szőke (Scarlet Johanson) a filmben úgy volt, hogy Anna szebb volt, Mária szebben énekelt. Film után olvasgattam egy kicsit és Wikipédián ezt találtam: "Állítólag nem volt olyan csinos, mint húga, Mária, ám jóval intelligensebb és megfontoltabb volt nála, tele ambícióval. (...) Gyönyörűen énekelt, kecsesen táncolt, és rendkívül elmésen társalgott."


Máriára pedig ezt írták: Bár Mary-t tartották szebbnek, de Anna ambíciózusabb és értelmesebb volt.


A filmben meg éppen fordítva volt. szóval nem értem melyik az igaz?


2012. aug. 23. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a témához tartozik, de ha tetszett a film, és nem láttad még a Tudorok c. sorozatot, akkor feltétlen nézd meg, ha teheted.
2012. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A filmben is Mária a "szebb" (ez nyilván izlés kérdése), de mivel visszahúzódóbb, ezért hivalkodik Anna szépsége. Valójában Mária nem volt visszahúzódó, hanem kifejezetten kis kacér nő volt. Mária karaktere nem igazán fedi a valóságot, de azért a film így is jó.

Én is ajánlom a Tudorokat!

2012. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem a Másik Boleyn lány egy borzaztóan rossz film...a Richard Burton féle Anna ezer napja az egyetlen ami ér 2 Ft-ot is... A többi mind negatívan mutatja be Anna karakterét....érdemes utána olvasni egy két dolognak,mert a Natalie Portman filmben is csak egy ócska szajhaként jelenik meg Anna,aki nagyravágyó és gonosz! Látszik hogy amerikai megoldás.A másik meg Eric bácsi aki Henriket játsza...Henrik kövér,fekélyes lábú disznó volt,nem pedig egy jóképű férfi :)
2013. febr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így van, Mária karaktere nemigen fedi a valóságot, és úgy igazán szerintem Annáé sem, túlságosan negaítvan állítják be. Nekem az egyik kedvenc történelmi személyem ő!

Az előttem válaszolónak pedig: Henrik fiatal éveiben igenis jóképű férfinak számított, idősebb korára alakult ki a köszvénye is, és az elhízása is akkoriban történt!

2013. júl. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mary volt a szemrevalóbb, nem véletlenül volt két uralkodónak (I. Ferencnek és VIII. Henriknek) is a szeretője, viszont Anna volt a törtetőbb és az intelligensebb. Annát inkább különlegesen vonzónak, mintsem klasszikus szépségnek írják le a korabeli források, állítólag a már-már fekete szemeivel és a műveltségével babonázta meg a férfiakat, többek közt Henrik királyt is.
2014. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!