Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Angol gyakorlásához hogy...

Angol gyakorlásához hogy érdemes külföldi filmeket nézni?

Figyelt kérdés

angol felirattal maygar szinkronnal vagy fordítva? miylen párosítással ? sajnos nem találok olyan oldalt a feliratot és a sorozatot is le tudnám tölteni

vkinek van már ezzel kapcoslatosan tapasztalata?


2012. aug. 23. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Angol hang, magyar felirat. Egy csomó szót így jegyeztem meg. A Csillagkapu-Univerzumot néztem feliratosan, de van egy-két másik filmem is ami magyar felirattal, angol hanggal van meg és mikor megjelentek a szinkronos verziók akkor se töltöttem le azt meghagytam az angol hangosat.
2012. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és szótároztál közben vagy visszatekertél emgálltál, ismeretlen szavakat hogy tanultad meg? leeht úgy hogy csak sokat nézed és utána már vhogy rájössz a szavak jelentésére?

tudsz oldalsz ajánlani?

én konkrétan a dokik sorozatot nézném így

2012. aug. 23. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Megtanultam hallásból, de sztem így nem lehet angolt tanulni, de segít :)


Oldalt nem tudok ajánlani, nekem szinkronosan van meg, asszem 1 része feliratos, de ha tudnék is linket adni, itt nem tehetem meg, mert erre szigorú szabályok vonatkoznak az oldalon, letöltő linkeket nem szabad megosztani semmilyen formában.

2012. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már emgvan a nylevvizsgám csak szeretném magam továbbfejleszteni mert már minden munkahelyre kell a nyelv főleg az angol
2012. aug. 23. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Én elég sok sorozatot nézek angolul magyar felirattal sztem sokat segít főleg kiejtésben de én mondjuk elég sok szót tanultam meg belőle.Feliratokat meg a feliratok.info-n találsz.
2012. aug. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
es a spanyol nyelvet tanulta meg ugy,sorozatokat neztem nap mint nap,es ertem amit mondanak,oda se kell neznem.beszelni is tudok,bar a nyelvtannal meg van par kis bokkeno :)) .en csak ajnalani tudom,csak segit !!!!
2012. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igazán az segít, ha csak angol szinkronnal, felirat nélkül nézed, persze csak ha már van egy kis angol tudásod.
2012. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!