Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt régen egy animációs...

Volt régen egy animációs film, aminek egyáltalán nem emlékszem sem a címére, sem a főbb eseményekre. Melyik lehet ez a film/mese? (leírás)

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az emberi testben játszódott (legalábbis egy része. VIccesen ábrázolta a testet, meseszerűen, a mi világunkat belecsempészve. Kamionok szállították a vérsejteket az "érsztrádákon" keresztül, és minden részecske élt. A részecskéknek az volt a "munkájuk" amit a valóságban csinálnak. Nagyjából ennyi a lényeg, plusz még emlékszem egy olyan jelenetre (nem tudom, miért... :D) amikor a végbélnyílásnál vannak, és van egy nagy piros gomb, ami előidézi a gáz fenéken keresztül való eltávozását... :D És ezt valaki, gondolom a főszereplő, megnyomta. De tovább nem tudom... :/
2012. aug. 28. 10:51
 1/4 halibel ***** válasza:
Egyszer volt az élet? Nagyon jó :D
2012. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az Egyszer volt az életre hasonlít. De kamionozásra nem emlékszem.

Szóval lehet, hogy annak valami klónja.

2012. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg az! Köszi! :) Ez az egyszer volt sorozat amúgyis nagyon jó, csak nem tudtam hogy ez is hozzá tartozik :)
2012. aug. 29. 07:15
 4/4 anonim ***** válasza:

" amikor a végbélnyílásnál vannak, és van egy nagy piros gomb, ami előidézi a gáz fenéken keresztül való eltávozását... :D És ezt valaki, gondolom a főszereplő, megnyomta. De tovább nem tudom... :/"


ez a rész esetleg ebből nem lehet ? : A varázslatos iskolabusz

2014. dec. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!