Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A mentalistában ki volt Keith...

A mentalistában ki volt Keith O'brien?

Figyelt kérdés
A 4 évad 22. részének végén van egy olyan szöveg,hogy Keith O'bien emlékére.De ő ki volt a sorozatban?

2012. szept. 6. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy említed, ez engem is érdekelt, ezért utána is néztem. Arra jutottam, hogy stábtag volt, aki rákban halt meg. És pont a 4x22 forgatása alatt.
2012. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is utána akartam nézni,de nem jutottam sokra mivel nem tudok angolul...amúgy köszi!
2012. szept. 6. 20:30
 3/5 anonim válasza:
100%

Az egyik angol nyelvű találat...

[link]

2013. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel bennem is felmerült ez a kérdés és én sem találtam kapásból infót (hiszen az első és alapvető találat egy még ma is élő skót érsek...), köszi az előző hozzászólónak, ám a tőlem eltérően angolul nem tudóknak segítenék akkor, hogy ama link szerint konkrétan a stáb egyik "szép hangú és még szebb mosolyú" sofőrje volt, aki igen, ahogy már említtetett, rákban halt meg hosszú harc után az epizód készítése alatt, és ezért is vett az epizód egy kicsit ilyen búcsúzkodós irányt, vagy legalább is egy szál, ugye...
2015. jún. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Most néztem meg ezt a részt.


Sajnos a skót bíboros is elhunyt, egyből arra gondoltam ő volt, de nem, csak név rokon. De akkor stábtag hunyt el, ez is szomorú. :(

2019. dec. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!