Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Angolkák című sorozatban...

Az Angolkák című sorozatban mind2 színész ratyi?

Figyelt kérdés
A kövérről úgy tudom igen. Azért kérdezem, mert így már nem annyira viccesek a ratyis, travis poénok ha tényleg azok.
2012. szept. 10. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi van???
2012. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A "ratyi" szó helyett talán használhatnád a homoszexuális szót.

Egyébként ha azok is, ennek nem kéne befolyásolnia, hogy viccesek-e a poénok vagy sem. Engem aztán nem érdekel, hogy azok-e, mert nagyon szeretem ezt a sorozatot.

2012. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy a "ratyi" szó "bénát" jelent...
2012. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A ratyi szó helyett a buzeránst is használhatnám.
2012. szept. 10. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:
És ha az akkor az kit érdekel? Engem nem igazán zavart ha neked ennek tudatába nem olyan vicces akkor ne nézd. xD
2012. szept. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Lehet,hogy legbelül te is "ratyi" vagy.Egyébként szerintem teljesen mindegy ,hogy azok e vagy nem, jó színészek és szerintem a sorozat haláli. Az agymenők című sorozat Shaldon Coopere is meleg (mármint a színész).És akkor meg mivan? Egy remek színész.Szóval szerintem nem kéne ,hogy ez befolyásoljon, amúgy Marlon Brando is meleg volt ha jól tudom.
2013. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kövér pacák (Matt Lucas) tényleg meleg, de a társa (David Walliams) nem.
2013. máj. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gelazso ***** válasza:
David Walliams nem meleg? na erre nem vennék mérget :-)
2019. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A wikipédia szerint pánszexuális, vagyis elvileg ő az emberek lelkébe szeret bele, függetlenül a nemüktől, de én nem hallottam róla hogy férfi párja lett volna valaha. De ha volt is, az az ő magánügye, nem befolyásolja a munkásságát. Amúgy úgy tudom egy gyönyörű dán modell a felesége és van tőle egy fia is. Egyébként meg nagyon jó gyerekkönyveket ír, Angliában JK Rowling mellett ő a másik nagy kedvenc.


Egyébként meg nekem pont szimpatikus az a hozzáállás amit Matt Lucas képvisel, hogy annak ellenére hogy nyíltan vállalja a homoszexualitását, nem fél viccet csinálni belőle. Nem kevés önirónia kell hozzá, és erre csak intelligens, humoros emberek képesek hogy a saját másságukból, gyengeségükből, ennyire fergetegesen morbid, vicces és őrült sorozatot csináljanak.

Nekem az angol humor csúcsa ez a páros, még a Monty Pythonnál is jobban szeretem őket. Persze sokaknak már botrányos, gusztustalan és kiveri a biztosítékot, megértem ezt is, de én azóta a kedvenceim közt tartom számon az Angolkákat, amióta az első jelenetet megláttam belőle. Megvan az összes rész angolul, magyarul, speciálokkal, extrákkal együtt.

2019. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!