Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a film címe?

Mi lehet a film címe?

Figyelt kérdés
Egyszer láttam valami horror filmet a tévében,csak sajnos nem tudom mi volt a címe.A történetből darabkák maradtak,viszonylag régi film,fiatalok azzal szórakoznak hogy meditálnak,közben felnyitják a túlvilágba a kaput.A film végére emlékszem.Egy csaj "hipnotizált" egy srácot,azt mondta neki:"képzelj el egy fehér mozivásznat,a moziban Te vagy egyedül-erre a meditáló-nem,van még valaki,és vele szemben háttal ül egy oszló zombi és hátra néz a meditáló felé,erre persze besz.rik,és nagy nehezen visszatér a meditációból.Valahogy "megtörik az átkot",a valós világból kiszorul a zombi.Ennyi.Valakinek ismerős?Hasonlít az "Egyenesen át" című filmre.

2012. szept. 12. 19:48
 1/3 HalkHogen ***** válasza:
Hetedik érzek (Kevin Bacon)
2012. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HalkHogen ***** válasza:
Jennifer Morrison eszméletlen szexis volt ebben a filmben szende szemüveges iskoláslányként. :-)
2012. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez az amire gondoltam,azért beszarásos film
2012. szept. 14. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!