Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Gossip Girl hányadik évada...

Kira1998 kérdése:

A Gossip Girl hányadik évada a kedvencetek? Szinkronos vagy feliratos verzió? Ki a kedvenc szereplőtök? Miért?

Figyelt kérdés

2012. szept. 15. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:

:)Nekem az első két évad a kedvencem + a Blair és Dan-es részek ugye az 5. évadban(ha jól emlékszem):)

De az egészet nagyon bírom:)

Fúú...én szinkronosan néztem(3. vagy 4. évadig már nem is tudom)azután feliratosan...hát elég nehéz volt átváltani de már megszoktam úgy hogy választani nem tudok...

Kedvenc...hmmm a régi Rufus...jó szülő na és még helyes is:)

2012. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Az 1-3 évad nagyon jó. Csak és kizárólag feliratosan nézem, szinkronosan elviselhetetlen, nyávogós hangja van mindenkinek.

A kedvenc szereplő? Egyértelműen Chuck és Blair. Én speciel csak miattuk nézem a sorozatot. Az 5. évad számomra szenvedés volt, főleg mikor a Blair és a Dan összejöttek..

2012. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
.Köszönöm a válaszokat.Úgy vagyok,mint az elsô válaszadó nagyon szeretem feliratosan és szinkronizálva is.Én is szerettem a Blair,Dan részeket.De nekem a kedvenc párosaim Chuck+Blair,Dan+Serena
2012. szept. 16. 10:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 3. évad a kedvencem (ha jól emlékszem abban van együtt Nate&Serena). Amúgy nekem Nate a kedvenc szereplőm <3, szerintem Serenaval jól összeillett, dehát ők már nem lesznek együtt....:(

Én Dant annyira nem bírom (Jennyt a végére meg már kifejezetten utáltam). Meg persze az összes Chuck&Blaires rész nagyon jó. :)

És én szinkronosan jobban szeretem. :)

2012. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én csak úgy találtam a neten, hogy a 3. évadig feliratos, onnantól szinkronos. Habár feliratot jobban bírom, az 1. és a 3. évad a kedvenceim. Kedvenc szereplő pedig folyton változik, most Chuck, és remélem, happy end lesz neki és blairnek! GG <3
2012. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!