Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan akció/thriller...

Tudnátok olyan akció/thriller filmeket mondani, amik arról szólnak, hogy a "bűnöző", rosszfiú telefonhívások által irányítja a dolgokat?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem volt érthető, de arra célzok, hogy pl. egy pszihopata ember felhív egy ártatlan személyt és akkor ezzel meg azzal fenyegeti. Vagy nem muszáj bűnösnek lennie, de ilyen telefonhívásos legyen. Olyasmit, mint pl. a Fülke, a Mobil. Láttam régen egy filmet, ahol egy ember utasításokat ad egy másiknak, aki azt hiszem rendőr, és kb. 8-10 feladatot kell végrehajtania a városban, különben történik valami. Nem tudom már mi a címe a filmnek... Szóval ilyeneket tudnátok mondani? Bocs, hogy érthetetlen, remélem megvan a lényeg...

2012. szept. 23. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

A Fülke

Mobil

2012. szept. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Aminek nem emlékszel í címére szerintem a Die Hard 3.

Egyébként a 88 perc éppen ilyen film,tegnap volt is a tévében.

2012. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Kéjutazás 1-2 (igaz ezekben CB rádióról irányítja a feladatokat)

Die Hard részek

Túszdráma

2012. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A gyilkos hangja
2012. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, de még várok válaszokat :) eddig még nem találtam meg azt a filmet, de persze másat is mondhattok ami ilyesmi, mint ahogy leírtam :D
2012. szept. 24. 13:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondom,az szerintem a die hard 3,nem az?
2012. szept. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tesómat is kérdeztem, ő is ezt mondta, viszont apummal láttam régen a filmet, ő pedig azt mondta, hogy nem. Tesóm említett még egy ilyen filmet, mint amit én keresek Sean Conneryvel és Steven Seagallal. Nem biztos a szereplőkben de azt mondta, hogy a filmben többször is elhangzik az a mondat, hogy "Érints meg valakit!"
2012. szept. 24. 16:31
 8/10 A kérdező kommentje:
rémlik még valami a keresett filmből. egy nőt és egy férfit is zaklat ugyanaz a telefonálgató, és mikor a két "áldozat" találkozik, mind a ketten azt hiszik egymásról, hogy a másik hívogatja őt. a nőnek azt hiszem van egy fia, és azt hiszem, hogy a telefonálgató valami titkos egyesület...
2012. szept. 26. 17:08
 9/10 anonim válasza:

Sziasztok,

Igaz régi kérdés, de a film szerintem a 13 Sins, avagy: 13 bűn.

2018. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fler válasza:
Nem véletlen a 12 menetre gondolsz ?
2021. márc. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!