Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bűnös szerelem c. sorozat...

A Bűnös szerelem c. sorozat leváltotta Teresát? (RTL)

Figyelt kérdés
komolyan vége lett a Teresának? mi lett a vége? tudom, meg tudnám nézni neten is,de úgy tudom több változat volt,hogy mi legyen a vége,hogy meghal Teresa mert lelövik meg ilyenek.. légyszi írjatok,mert kétségbe vagyok esve:D
2012. okt. 4. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem váltotta, hanem utána következett.

A Teresea vége, én olvastam, arról, hogy a Televisa szavázást inditott arról, hogy mi legyen a vége, de én csak két verziót hallottam, hogy megbocsát neki az Arturo, vagy nem. Lehet, hogy több körös szavazás volt.

A Teresa végleg vége, nincs folytatás, vagy másik verzió, legalábbis kicsi az esély, hogy magyarul folytassák.

2012. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen a leváltást így értettem, hogy vége:DD köszi a választ..
2012. okt. 4. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Három verzió készült a végére. Az egyikbe Arturo megbocsát, a másikba Fernadno lelövi Teresat, a harmadikba Teresa máshol éli tovább az életét új férjet keresve.

De az utóbbi kettőt csak a neten lehet megnézni.

A bünös szerelem új időpontban van, de az régebbi sorozat, 2007es.

Furcsa is látni az ismert szereplőket mellékszerepekbe.

2012. okt. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!