Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet valódi filmeket...

Hol lehet valódi filmeket nézni a neten?

Figyelt kérdés
Vagyis hol vannak fent ténylegesen online filmek, nem csak mindenféle szar, ahol az összes link rossz, meg csak reklámokat dobál fel. Van még ilyen szájt?

2012. nov. 2. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tele van vele az internet, keress rá a googlen. Szinte az összes reklámos. Megvárod azt míg visszaszámol és tovább mész és nézed a filmet. moovie, mozicsillag rengeteg van.
2012. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Te egy pár éve biztos nem néztél filmet. Különben tudnád, hogy amióta Amerika meghozta azt az idióta törvényt, mindenhonnan törölték a filmeket. Mehetsz te akárhova, ott lesznek a linkek, de egyik sem működik már. Ezért tettem fel a kérdést, hogy van-e még egyáltalán tisztességes filmnéző hely.


Az elsőnek köszönöm, de nem a Youtube-ra gondoltam, ott is módszeresen irtanak mindent, és általában csak gyenge minőségben vannak fent a filmek.

2012. nov. 5. 02:31
 4/5 anonim ***** válasza:
én minden nap nézek filmet és sorozatokat :D nekem tökéletesen működik, vannak linkek ahol kiírja hogy törölve, de akkor fel van téve egy másik tárhelyre ahol működik, érdemes keresni :D rengeteg tárhely van és rengeteg oldalon fent vannak a filmek, netmozi, és stb.ide nem engedi linkelni, de hidd el a google a barátod
2012. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. dec. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!