Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ezekhez a filmekhez...

Tudtok ezekhez a filmekhez feliratot készíteni?

Figyelt kérdés

Aki pénzt és egyéb fizetséget szeretne az inkább ne írjon.


http://www.youtube.com/watch?v=5L6162d1aaU&feature=relmfu


http://www.youtube.com/watch?v=gsBk6qC_V8U&feature=relmfu



2012. nov. 12. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyan! :)

Szerinted van aki ingyen nekiáll feliratot készíteni szívességből?

Tudod,nem kis munka ám feliratozni egy filmet! :) (Személyes tapasztalat!)

2012. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem kis munka,csak azt hittem van még egy kis jóindulat az emberekben.
2012. nov. 12. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Ha te balek vagy, ne feltételezd, hogy mindenki az...

Bizony sok idő, fáradtság, kisérletezgetés kell hozzá és akkor még nem is emlitettem a számitógépes környezetet, az igényességet stb...

Inkább fogj hozzá, szerezzél gyakorlatot....

Az iskolában ne irjam meg helyetted a dolgozatot?

2012. nov. 13. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ian Catman ***** válasza:
46%

Krisztus koporsóját sem...de félre a tréfát, ez egy komoly szakmunka. Ma, mikor válság van, miért gondolnád, hogy valaki szakmunkát ingyen végezzen?

Ismered a viccet? Német autós Mercije lerobban Székelyföldön, vakarózik, nem indul, arra jár Áron bácsi szekérrel: "mi a baj?" "Lerobbant, nem indul." "No, van egy kalapácsa, Hanzikám?" "Van". Áron bácsi elveszi a kalapácsot, nézi a motort, hümmög, odacsap a kalapáccsal, a motor indul. Német nagyon boldog: "Mennyivel tartozom?"

Áron bácsi: "Száz euró". Német: "Micsoda? Egyetlen kalapácsütésért száz euró?" Áron bácsi: "Nem. A kalapácsütés egy euró. Kilencvenkilenc euró meg az, hogy én tudtam, hová kell ütni."

2012. nov. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miért gondolod hogy balek vagyok?Azért számítottam rá hogy lesz egy két öntelt barom de hogy ennyi.....

A sok idióta mellet biztos van egy két normális ember is...

2012. nov. 13. 11:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg létezik a youtube-on olyan ami magyar felirattal rendelkezik,amúgy meg vannak még normális emberek mert töltöttem már le házi feliratos filmet...De ahogy elnézem azt nem ti csináltátok,ti csak azt nézitek hol lehet belekötni az emberbe,elötte nézetek magatokba,hogy milyen barmok vagytok akik már rögtön lehordjátok az embert mert megmert valamit kérdezni.Ha nem tudnátok ez az oldal azért van!
2012. nov. 13. 11:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbálkozz feliratokkal foglalkozó fórumokon, hátha mázlid lesz, és valaki elvállalja. Pl. ezekben a topicokban kérhetsz feliratot:

[link]

[link]

2012. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ian Catman ***** válasza:

A nálunk hozzáférhető letöltő oldalakon általában van magyar feliratos változata is a filmeknek. Más kérdés, hogy van, amelyik fizetősen adja csak, ott is.

..És még valami.

Ha egymondatos kérdést teszel fel, és az emberek az első gondolatukat elmondják őszintén, talán nem kellene minden válaszolót csípőből lebarmoznod meg lehülyézned. Így hogy vársz segítséget, ilyen modorral?

2012. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!