Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történt Alice-val a Paranor...

Mi történt Alice-val a Paranormal Activity 4-ben?

Figyelt kérdés
Mikor beszélget egy pasassal a laptopon és egyszer csak elmegy az áram és valami csuklyás alak lesz ott oldalt a csávó mondja hogy Alice! és az ajtó bezáródik és csak ennyit láttam a trailer végén! :D

2013. jan. 15. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Csúnya dolog SPOILER-re kényszeríteni a válaszolókat :D


Nézd meg a filmet. Már kijött, felirat is van hozzá.


Ja és nem komolyan venni :D Van pár random ember akik szerint ez "tényleg megtörtén". Ó, nagy ég.

2013. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az mind semmi, a végén kinyírják a barátját, anyját, apját és végül őt is, mikor átmegy a szomszédba és aok démonimádó őrült körülzárja.
2013. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*a sok
2013. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De pontosan (a filmben) mi történt vele, mert úgy megijedt hogy az hú:::::
2013. jan. 15. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:
én is erre lennék kíváncsi :P
2013. jan. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fura, de amit a trailerben mutatnak, az nincs benne a filmben. nincs benne semmiféle csuklyás alak, és az sincs benne, hogy a Alex (ez a neve a lánynak, nem Alice :)) odamegy az ablakhoz, és ott áll a kisfiú (Robbie) és hirtelen ránéz. úgyhogy nem értem. egyébként a Sikolynál is ez volt, hogy egy csomó olyan dolgot mutattak a trailerben, aminek utána fele bennt sem volt a filmben..
2014. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! És tényleg így van,megnéztem a filmet és nincs benne :(
2014. jan. 11. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!