Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek az indiános...

Mi a címe ennek az indiános filmnek?

Figyelt kérdés
Nem sokra emlékszem...de arról van szó hogy egy indián csoport talál két nőt, az egyiknek gyerekei vannak és magukkal viszik őket, vagy talán elrabolják. Az indián táborban nem bántják őket hanem dolgoztatják, és az anya ruhákat varr nekik. Az egyik indiánnak megtetszik és védi őt. A nő aztán megszökik de a kisbabáját ott kell hagynia mert egyrészt egy indián nőhöz került aki gondoskodik róla meg szoptatja másrészt nehéz lenne elvinnie. A nő visszatalál a férjéhez, az indián pedig a végén elviszi neki a babáját. Hát tudom nem sok de remélem tudtok segíteni...lécci, lécci:P Nagyon köszönöm:D
2013. jan. 19. 19:38
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én is ezt a filmet keresem ,régen láttam azt hiszem a hallmarkon! Valami folyó mentén mentek!Gyanakszom valami folyó lehet a címében(habár nem biztos) .

2013. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 luca1 ***** válasza:

[link]


Kövesd a folyot.

2013. márc. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ez az mert abban nem voltak fiúk és megvolt a kisbabája a nőnek.
2013. jún. 26. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!