Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a poén benne? (Bosszúállók...

Susan98 kérdése:

Mi a poén benne? (Bosszúállók párbeszéd)

Figyelt kérdés

Van egy rész a Bosszúállókban, amikor Fekete Özvegy és Sólyomszem harcolnak, és Fekete Özvegy azt mondja, hogy "Pont olyan, mint Budapest volt", mire Sólyomszem így válaszol: "Úgy tűnik, másképp emlékszünk Budapestre."

Egyszerűen nem értem a poént. Gondolom egy képregényben lehetett, hogy Budapesten voltak küldetésen, vagy nem tudom.



2013. jan. 26. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
lehet Budapest más helyein voltak, és más volt a küldetésük, ezért emlékeznek rá máshogy, nem biztos hogy poén
2013. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, hogy poén, mert volt olyan, aki a neten írta, hogy "Csak én értem a Budapestes poént a filmben?"

De azért köszi :)

2013. jan. 26. 21:36
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Azért nem érted, mert nem is értheted. Elvileg fog készülni külön film(hogy minek azt nem tudom, nagyon érdektelen karakterek sztem) a Sólyomszemről, és a Fekete Özvegyről, és abba lesz benne ez a Budapesti téma. (:
2013. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ó,értem, köszi :) Bár sok értelme volt belerakni a Bosszúállókba, ha még nem forgatták le azt a filmet xd
2013. jan. 27. 16:36
 5/9 anonim válasza:
2013. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A képregény szerint ugyebár Natashát meg akarta öletni a mestere, aki képezte, hiszen otthagyta őket. Azt hiszem Clintet küldték a feladatra. Végül ugye nem ölte meg. A Budapest c. film asszem nem jött még ki. Itt szeretett bele Natasha.
2014. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
2015. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na okééé... hol is kezdjem nem nem a 2020-ban érkező fekete özvegy filmre utal hanem (jól gondoltad) egy képregényre. Meg is találhatod képregény boltokban secret avengers címen amely Budapesten játszódik. Arra pedig eléggé kicsi az esély hogy a 2 év múlva debütáló film Magyarországon játszódna.
2018. okt. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az egyiket a hősutcába küldték a másikat meg a rózsadombra..ezért a külön emlék 😏
2018. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!