Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Firka...

Mi a véleményetek a Firka Villáról? (Drawn Together)

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon vicces, mert mindent és mindenkit kifiguráznak benne, tele van rasszista meg szexista viccekkel, és hatalmas nagy paródia :D

Szerintem jobb, mint a hasonló stílusú sorozatok, mint pl. Family Guy, amerikai fater...

Kár, hogy nem rendeltek több évadot a 3. után.



2013. febr. 3. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Vannak benne találó poénok, egy-két részt nagyon el is találtak, de összességében nem szeretem. Az sem tetszik, ahogy meg van rajzolva és sok beteg dolog van benne, ami nekem sok. Én a family guyt jobban szeretem. :-)
2013. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Undorító rajzfilm,egy újabb agymosó szar.Már valósággal az egekig emeli az erkölcstelenséget,a rejtett szimbólumokról ne is beszéljünk(piramis+Horus szem).

A family guy és az amerikai fater is pont ugyanilyen.Meg a simpson,meg a south park és kb minden rajzfilm.

Ajánlom figyelmedbe a következő linkeket:


http://www.youtube.com/watch?v=wvHNQzTSlVA

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=lEufxLDGbD4

http://www.youtube.com/watch?v=eH0IH_Z51VE



[link]

2013. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Előző válaszoló: Te teljesen idióta vagy.

Ha nem tűnt volna fel, ezek paródiák, és igenis kiparodizálják az Illuminatit, mert az egy valós dolog. Pl. az Amerikai faterosban és elég viccesen kiparodizálták a mogyorókrémre vonatkozólag. A Firka Villásban is, szerinted mért volt ott, ha ne viccből?

Főleg, hogy számba kell venni azt is, hogy a Firka Villa, ha nem gúnyolja ki nyolcmilliószor a zsidókat, akkor egyszer sem. Márpedig az Illuminatisok zsidók, és mért parodizálnák magukat hátrányosan?

2013. febr. 3. 14:55
 4/6 klaci60 válasza:
68%
az előttem szólónak teljesen igaza van: ennyi ésszel nézd a bebeTV-t. ugyanúgy mint a south park-ban a társadalomkritika a fő cél, meg az h szétröhögd az agyad 20 percen keresztül. a firka villa meg még rárak egy jó nagy lapáttal, hatalmas sorozat, remélem folytatják még.
2013. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az tagadhatatlan, hogy mennyire elvetemült egy sorozat, és néha úgy vagyok vele, hogy inkább kimosnám utána az agyam (ráadásul ez még a cenzúrázott verzió, ami a TV-ben megy), de meg tud nevettetni.


Sok hasonló rosszindulatú meg gusztustalan poént pl. a Family Guy-ban és rokonsorozataiban nem bírok, de a Firka Villa előadásában valahogy "működnek" az ilyen viccek.

2013. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nokedli007 ***** válasza:
Szerintem baromi jó!Milliószor jobb mint egy való világ!Rajzolt paródia karakterek összezárva élnek egy házba...Kell ennél több :))
2013. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!