Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vámpírnaplókban Damon meg...

A Vámpírnaplókban Damon meg fog halni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért halna?
2013. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem. Sztem nem. A könyvben meghal, de a sorozat nem olyan mint a könyv. Szerintem Jeremy vagy Bonnie fog meghalni. Klaus nem mert ha ő meghal akkor ugye mindenki, Rebecca sem szerintem
2013. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olvastam ,hogy elvileg meghal.
2013. febr. 6. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is hallottam pletykákat, hogy a 15 részben meghal, de úgy tudom, hogy most épp a 17. részt forgatja, szóval nem hiszem, hogy meg fog halni. Épp az előbb olvastam azt is (csak pletyka szinten), hogy Klaus úgy áll bosszút Kol miatt, hogy a gyógyírrel emberré változtatja át Damont, de aztán Elena visszaváltoztatja vámpírrá.

Ha a személyes véleményemre vagy kíváncsi, szerintem mindez hülyeség és nem fog meghalni Damon és nem is változik emberré.

Én inkább Stefan halálára tippelnék, esetleg Bonnie vagy Jeremy.

2013. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 FannaL ***** válasza:

Leehet, mivel a könyvben meghal, de mivel Ian is nagy mértékben vonzza a közönséget szal. az rossz lépés lenne.

Vagy ha igen akkor csak remélni tudom, hogy Silas vissza hozza vagy mit dumálnak, hogy ilyen meg olyan vámpírokat visszahozza emberré.

2013. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A könyvben sem hal meg....
2019. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!