Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek szimpatikus a Gladiátor...

Nektek szimpatikus a Gladiátor című filmből Commodus?

Figyelt kérdés

ellenszenves vagy épp az ellenkezője?

kép is van ha valaki nincs teljesen képbe hogy ki is ő:

[link]



2013. febr. 9. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem ellenszenves volt


elég erősen annak volt beállítva a filmben

2013. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Komolyan azt kérdezed, hogy egy filmben szimpatikus-e a negatív hős??
2013. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én meg a te kérdésedet nem értem. Miért ne lehetne szimpatikus egy negatív szereplő?

Mondok már példát. Csak hogy a nagyobbakat említsem: Joker,Bane,Darth Vader,Voldemort,Sauron...stb.

Meg vagyok győződve arról hogy csomó gyereknek a Herkules meséből a Hádész igenis a kedvence volt.

És mellesleg nekem Commodus egyértelműen a kedvencem volt.

2013. febr. 27. 16:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert nem alapjába véve volt ő gonosz, teljes mértékben érthető mi vezetett odáig, hogy ő ilyen legyen, senkinek sem kívánnám ezt a sorsot. Nekem is az egyik kedvencem, és a film is főleg azért tetszik, mert az egyik előző válaszolóval ellentétben úgy gondolom, hogy nem teljesen velejéig romlott gonosznak mutatta be, sőt.
2013. ápr. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen,nekem szimpatikus volt... :) én sem értem,miért ne lehetne egy negatív karakter is szimpatikus (legtöbbször ők a legkedveltebb szereplők)...

Egyetértek az előzővel. Tényleg érthető,hogy Commodus miért lett olyan amilyen. Végülis egyik (ha nem az egyetlen) vágya az volt,hogy valaki igazán szeresse (ezt az apjától nem kapta meg...). Szóval én nagyon bírtam,klasszul alakította Phoenix. Simán alázta Crowe-t. ;))

2013. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
nekem is kedvencem a filmben. Szuper alakítás és baromia helyes is itt.
2020. jan. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!