Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

A Samsung Smart TV-khez állítólag kapunk egy csomó ingyen filmet. Ezeket hogy lehet elérni, és milyen filmekről van szó?

Ha van valakinek erről tapasztalata, ötlete, akármicsodája, akkor írjon légyszíves, kíváncsi vagyok. Mennyi filmről van szó, mind ingyenes-e, többször is megnézhetők?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Samsung, Smart TV, film, ingyen

2013. febr. 12. 13:34  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vettem egy Samsung Syncmaster E2220 monitort, Full HD de nincs HDMI bemenete, csak sima VGA. Ugye állítólag a VGA kábel is viszi az 1920x1080 felbontást, származik-e mégis...
Na az lenne a h szerintetek meiket érdemesebb megvenni az iphone 4s vagy a samsung nexus prime állitolag a nexus az olcsobb és jobb is de androidos és én nekem most van egy...
Samsung Galaxy Mini telefonomon nem működik az internet már 1 álló napja, semmi amihez internet kell. Wifi kapcsolat pedig állítólag van, erős jellel. Van valakinek ötlete, hogy...
Szerintetek le szabad-e cserélni a c7 nokiát egy samsung omnia m-re? Én leginkább csak telefonálásra használom és térerő bajom van időnként, a samsung-nak állítólag ez jobb.
Samsung google nexus telefonom van. Adatkábelen keresztül szeretnék rá telepíteni, de nem sikerül. Töltöttem le android commander progit is a sz. Gépre, mert azzal állítólag...
Honnan tudok letölteni Samsung S5230 telefonora wi-fi widgetet. Állítólag lehet. Hogyan kell? És honnan?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!