Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ugye nem halt meg Jeremy a...

Ugye nem halt meg Jeremy a Vámpírnaplókban? :' (

Figyelt kérdés

2013. febr. 17. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
jajj, de jó h spoilert raksz ki a kérdésbe. csókolom a kezedet :s
2013. febr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 fairi1 ***** válasza:
Jövőheti részben kiderül...
2013. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gyűrű rajta volt?
2013. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 FannaL ***** válasza:
A gyűrű már nem segít, mert már nem eber hanem természet feletti (vámpír vadász) szóval..
2013. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3. vagyok:)


Viszont lehet, hogy Silas majd feltámasztja?

2013. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3. vagyok megin, én nem olvastam a könyvet!! Csak ötletelgetek, hogyan jöhetne vissza:)
2013. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 FannaL ***** válasza:
57%

4. Én sem olvastam könyvet.

Silas az elvileg vámpír vadász, vagyis nem tudja, hogy élnek vámpírok de ha megtudja akkor levadássza őket ettől félt Kol . Elena(aki már teljesen eszét vesztette) az nagyon ki volt bukva mikor láttam a promot, és azt üvöltözte(ha jól emlékszem), hogy Jer nem halt meg és, hogy keressék meg neki Boniet, és Damon is Stefan segítségét kérte, mert már nem bírja ezt egyedül végig csinálni. Attól félek, hogy Elena kifogja kapcsolni az emberségét.

2013. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem Jeremy meghalt, végleg. Ahogy előttem már írták a gyűrű már nem védi meg, mivel természetfeletti. Silas meg szerintem magasról le fogja sz*rni. Tuti, hogy nem fog senkit sem visszahozni, még ha meg is lenne hozzá a hatalma.

Amúgy pedig tényleg nem kellene spoilert kérdésbe kiírni, biztos vannak még sokan, akik nem látták még az új részt, s most jól lelőtted nekik a "poént".

2013. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Alkonyat-Vámpírnapló ***** válasza:
Silas csak azokon segít, akik feltámasztották, sóval talán segít neki. Bár kétlem hiszen ő törte ki a nyakát. Ja és ha a Bonnie-t megtalálják akkor ő biztos megoldja..... Demondták, hogy valaki meg fog halni a két-három hetes szünet előtt, szóval ezek szerint Jeremy lesz az.
2013. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:(( Nem leheeeeet!!!! :(
2013. febr. 18. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!